10 روش برای آرایش فوری زیبایی در مهمانی های دیوالی

آرایش دیوالی

ما در مورد موهای دیوالی و آرایش دیوالی چیزهای زیادی به شما گفته ایم و همچنین خمیر بی شماری را در مورد نکات آرایشی دیوالی به شما داده ایم. اما نکته اینجاست که اکثر ما برای دیوالی سر کار خواهیم بود، که اینطور خلق و خو را کاهش می دهد، اینطور نیست؟ و اگر قرار است برای شما تحت فشار باشد، در اینجا چند هک آرایش فوری دیوالی، نکته و ایده برای استفاده آورده شده است. به همه آنها نگاهی بیندازید و با این نکات ساده برای آرایش دیوالی برای دیوالی آماده باشید.

10 روش برای آرایش زیبایی در مهمانی های دیوالی

[Also Read: Creative Rangoli Designs For Diwali Decoration]

1. اندازه نیم تنه را افزایش دهید

شما می توانید این کار را با کانتور کردن دکل صورت همانطور که در پست های قبلی خود در مورد آن صحبت کردیم انجام دهید یا شاید بتوانید با پوشیدن یک بدنه باریک تر از سینه باز، مانند اسپانکس که با سوتین پوش آپ جفت می شود، اندام خود را زیبا و کوچکتر نشان دهید. برای همراهی با لباس های خاص دیوالی زیبا که دختران دوست دارند بپوشند.

لباس دخترانه خاص دیوالی

2. Clip Ins Are Saviors

اگر موهای شسته نشده، موهای نازک یا موهای نازکی دارید و می خواهید فوراً مانند یک دیوا بسیار شیک به نظر برسید، کار آسانی است. کاری که باید انجام دهید این است که یک دم اسبی بلند ایجاد کنید و سپس موها را با یک گیره در جای خود ببندید. همچنین گیره هایی در اکستنشن وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد موهای بلند فوری استفاده کنید، و واقعی به نظر می رسند، همچنین به راحتی حالت دهید و به نظر می رسند. با لباس‌های دیوالی خود تجلیل کنید.

[Also Read: This Diwali Flaunt Any Of These Pretty Curly Hairstyles For Women]

مدل مو دیوالی

3. روشنایی صورت آسان انجام شد

برای درخشندگی صورت خود، درست قبل از استفاده از کرم پودر، باید یک کرم روشن کننده روی صورت مالیده و اجازه دهید به خوبی با هم ترکیب شود. هنگامی که آرایش استفاده می شود، پوست از داخل به بیرون شروع به درخشش می کند.

[sc:mediad]

آموزش آرایش دیوالی

4. برای رژگونه ای سالم روی گونه ها

معمولا رژگونه را برای آخرین لحظه رها می کنیم تا درخشش سالم قرمز یا صورتی داشته باشیم. اما آیا می‌دانستید که اگر ابتدا رژگونه و سپس کرم پودر را بمالید، واقعاً می‌توانید پوست را زیباتر کنید؟ رژگونه را در انتها دوباره تکرار کنید و با پودر شفاف ست کنید. این کمک می کند تا لباس های زیبای انارکالی دیوالی را که با شیک ترین مدل موهای دیوالی می پوشید، تقویت کنید.

آموزش آرایش دیوالی

5. زمانی برای پاکسازی صورت ندارید؟

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با آب و یک قاشق چایخوری عسل مخلوط کنید تا پک صورت پاک شود. همان را روی صورت خود بمالید و بگذارید پنج دقیقه بماند. این کار خشک می شود و پس از آن باید صورت را به آرامی زیر آب سرد بشویید. این کار را با حرکات دایره ای انجام دهید تا آلودگی، کثیفی و سلول های مرده پوست از بین برود. اکنون صورت شما برای مهمانی آماده است و با آن مد دیوالی که قصد دارید به رخ بکشید، نیازی به آرایش زیاد ندارید.

[Also Read: Stylish Diwali Makeup Shades For Lips]

مد دیوالی

6. نیاز به استخوان گونه فوری

برای کانتور کردن صورت چاق و برای اینکه استخوان گونه‌ها تیز و زیبا به نظر برسند، باید از یک سایه قهوه‌ای استفاده کنید که درست زیر سیب‌های گونه و تا ناحیه شقیقه صورت کشیده شده است. از یک اسفنج خشک استفاده کنید تا آن را به سمت پایین بکشید، که گونه ها را براق و برجسته می کند.

آرایش برای دیوالی

7. برای ناخن های شما

قبل از اینکه برای خرید ناخن دیوالی به بیرون بروید، با پیش‌پروری ناخن‌ها در خانه، پول خود را پس انداز کنید! ناخن های خود را به مدت پنج دقیقه در محلول روغن زیتون و شکر آغشته کنید و بعد از یک دقیقه همان را با خمیر دندان بشویید. کوتیکول ها می افتادند و ناخن ها می درخشیدند و رنگ کردن ناخن ها را آسان می کرد.

[Also Read: Festival Nails Designs For The Toe To Flaunt At Diwali]

هنر ناخن برای دیوالی

8. موهای شسته نشده، بدون مراقبت

زمانی برای شستن موها و ایجاد ظاهری درخشان ندارید؟ کاری که می توانید انجام دهید این است که از کمی پودر تالک خشک برای عبور از ریشه مو استفاده کنید و آن را برس بزنید. این به جذب روغن های موجود در مو و همچنین بوها کمک می کند. علاوه بر این، می‌توانید با تزیین موهایتان با گل، جذابیت بیشتری به ارمغان بیاورید.

مدل مو دیوالی

9. کمی درخشش زیر چشم بزنید

کمی درخشش زیر چشم باعث می شود که چشم ها زیبا و درخشان به نظر برسند و همچنین درشت به نظر برسند. از یک برس زاویه دار برای لکه دار کردن زیر چشم و برای درخشش چشم استفاده کنید و با انگشت صورتی خود کمی به گوشه چشم بزنید.

نکات آرایشی برای دیوالی

10. از سایه چشم قهوه ای کمی برای ابروها استفاده کنید

برای برجسته‌کردن و برجسته‌تر کردن ابروها، از کمی سایه چشم قهوه‌ای با رنگ‌های مات برای مشخص کردن ابروها استفاده کنید. این باعث نمی‌شود که ابروها واضح و خشن به نظر برسند و با ظاهری که شما با شیک‌ترین لباس‌های جشنواره دیوالی می‌پوشید مطابقت دارد.

آموزش آرایش برای دیوالی

آیا می نویسید و به ما بگویید که چگونه ده نکته آموزش آرایش فوری دیوالی ما را دوست داشتید؟

منبع تصاویر: pinterest.com، youtube.com