10 روند پوشیدنی پوشیدنی پاییز / زمستان 2021 – THE YESSTYLIST – وبلاگ مد آسیایی

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

هوای خنک و خنک به زودی فرا می رسد ، این یادآوری است که وقت آن رسیده است که کمد لباس خود را برای فصل در حال تغییر تازه کنید. نمی دانید از کجا شروع کنید؟ ایده هایی از جدیدترین روندهای مد پاییزی دریافت کنید که کاملا پوشیدنی و مقرون به صرفه هستند!

برای جزئیات بیشتر روی تصاویر کلیک کنید.

1. مورد – پیراهن

آیا ما فقط پیراهن را دوست نداریم؟ می توانید پیراهن را به عنوان لایه پایه ، میانی یا بالایی بپوشید. برخی از آنها به قدری سبک هستند که می توانید آنها را در کیف خود حمل کنید. این طرح می تواند دارای انواع جزئیات باشد و می توان آن را با دکمه ، چسبیده یا گشاد پوشید. در پاییز امسال ، سعی کنید پیراهنی را زیر لباسی بپوشید ، چه نیم تنه ، بند اسپاگتی یا لباس جلیقه. از تعارفات زیادی که از این ترکیب دریافت می کنید شگفت زده خواهید شد.

2. مورد – Jumbo Jeans

یکی از ترندهای برتر حتی در تابستان ، شلوارهای جین کمر بلند و پهن همه مورد علاقه هستند. شلوارهای چمبرای نرم و سبک در تابستان امسال جزء اصلی بودند. با کاهش دما ، آنها را با نسخه های تیره تر و ضخیم تر جایگزین کنید.

3. مورد – بوت کردن

چکمه های چلسی تا مچ پا یکی از همیشه سبزترین کفش ها هستند. آنها کاملاً متنوع و راحت هستند و محافظت خوبی در برابر عناصر ارائه می دهند. چکمه های چلسی در مقایسه با چکمه های تا زانو فضای زیادی در قفسه کفش ندارند. یک جفت مشکی ثبت اختراع کنید ، که می تواند با هر چیزی از شلوار چسبان و شلوار جین گرفته تا دامن و لباس هماهنگ باشد.

4. مورد – کت های ابری

کتهای پف دار نرم در رنگهای سفید ، سفید ، یولاف یا بژ مد روز است. این لباس بیرونی ممکن است پوشیدنی ترین مدل پاییزی نباشد ، زیرا کت پف دار می تواند حجیم و محدود کننده باشد ، اما یکی از گزینه های دیگر پوشیدن مدل کوتاه است. به این ترتیب ، شما همچنین می توانید لباس های مینی خود را در حالی که از کت سبک برش دارید استفاده کنید.

5. رنگ – اشباع شده

روشن تر ، بهتر! زمستان امسال پوشیدن قطعات بزرگ و شلخته در یک رنگ است. به رنگ زرد لیمویی ، صورتی حبابی و نارنجی روشن فکر کنید. فراموش نکنید که با آرایش به همان اندازه جسورانه ست شوید!

6. رنگ – تراکوتا

کاملا برعکس روند اشباع شده ، این رنگ سفالی مربوط به اتصال با مادر طبیعت است. این رنگ نارنجی-بژ در میان سایه های زیاد قهوه ای باعث می شود احساس گرما کنید و به زمین بیفتید و یادآور برگ های قهوه ای پاییزی ، کدو تنبل ، مزارع گندم و دیگر نشانه های بصری فصل پاییز است.

7. الگو – Chintz

کلمه “chintz” از کلمه هندی “chint” به معنی “متنوع” گرفته شده است. با اشاره به الگوهای گلدار عتیقه مانند کاغذ دیواری با روکش لعاب-سبکی که در 18 محبوب استهفتم قرن – این پارچه پر زرق و برق بسیار تزئینی است و به لباس شما جذابیت جلا می بخشد.

8. سبک – آلپ

از کت های لحافی و پیراهن های نوردیک گرفته تا شلوارهای چسبان و چکمه های برفی ، این روند همه در مورد زنده ماندن در شرایط سرد و ارتفاع بالا در عین ظاهر خوب است. به سفرهای اسکی خود فکر کنید و از آنجا بروید!

9. بافت – کابل بافت

لباس بافتنی کابل یک روند فرعی از سبک آلپ است. همه بافتنی ها در پاییز امسال مورد استقبال قرار می گیرند ، اما بافتنی های کابلی ضخیم با طراحی لباسهای راحتی کوچک مانند جلیقه ژاکت و لباسهای بافتنی مطلوب ترین هستند.

10. بافت – دوستان خزدار

کلاه خز مصنوعی یا مینی کیف خزدار می تواند به یک لباس معمولی لوکس اضافه کند. موارد فازی را در بافت ها و چاپ های مختلف امتحان کنید: یک قطعه عروسکی یا گاوی می تواند ظاهری شیرین و زیبا ایجاد کند ، در حالی که یک تکه خز بلند یا چاپ پلنگ می تواند جلوه ای مجلل به دست آورد. برای برجسته شدن از جمعیت ، به سراغ خزهای جسورانه بروید.

مربوط:

(20 بار بازدید ، 11 بازدید امروز)