10 نکته مهم برای شناسایی ساعت های جعلی گوچی

نکاتی برای شناسایی ساعت های جعلی گوچی
با توجه به اینکه شیدای خرید آنلاین به تدریج تمام کشور را فرا گرفته است ، من هر روز از تعداد محصولات مارک تقلبی که به صورت آنلاین به فروش می رسند وحشت زده می شوم. به عنوان مثال ، یکی از دوستان من اخیراً خرید اینترنتی ساعت مچی گوچی را جعلی کرده است.

در حالی که برخی از فروشندگان کلاهبردار هستند ، قیمت های پرسودی را برای ساعت های گوچی ارائه می دهند که ادعا می کنند واقعی هستند. مردم به تازگی از برچسب قیمت پنیری دلگیر شده اند.

وقتی کسی تصمیم می گیرد گوچی بخرد ، مطمئناً به دلیل مارک تجاری است. برخی از مردم حتی با خرج کردن ثروت اندکی برای افزودن یک تکه لوکس به کمد لباس خود بدشان نمی آید ، اما اینکه بفهمیم چگونه خریداران جوان هر از گاهی مورد تقلب قرار می گیرند ، بسیار دلخراش است.

بنابراین ، بالاخره تصمیم گرفتم پستی برای کمک به خریداران دیگر در تشخیص ساعت های جعلی گوچی پیدا کنم. حتما بخوانید!

نحوه تشخیص ساعت های جعلی گوچی
منبع: pinterest.com

این برند لوکس ، Gucci که در سال 1921 شروع به کار کرد ، همچنان یکی از برجسته ترین تولیدکنندگان ساعت در جهان است. آنها اساساً سه نوع قطعه زمان تولید می کنند: کوارتز ، اتوماتیک و دستبند.

در بین همه مارک های دیگر ، گوچی امروزه بیشترین مارک تجاری را دارد. به نظر می رسد ساعت های تقلبی گوچی کاملا معتبر هستند اما دارای مکانیزم هایی با کیفیت ارزان هستند ، هیچ ارزشی ندارند و ناگفته نماند که غیرقانونی هستند.

اگر به این فکر می کنید که یک ساعت مچی گوچی به همسر خود هدیه دهید ، مطمئن شوید که پرچم های قرمز نشان می دهد که جعلی است.

ساعت گوچی واقعی یا جعلی
منبع: pinterest.com

در زیر 10 نکته برای شناسایی ساعت های جعلی گوچی آورده شده است. به خواندن ادامه دهید!

1 قبل از خرید ، صفحه ساعت را بررسی کنید. قطعات واقعی همیشه دقیق ، کاملاً فاصله دارند و تعداد آنها یکنواخت است. از طرف دیگر ، قطعات جعلی ممکن است دارای فاصله ای عجیب باشند و اندازه آنها همیشه متفاوت باشد.

2 عقربه های دوم و دقیقه را بررسی کنید. این مارک همیشه از یک حرکت کوارتز سوئیسی استفاده می کند که روان است. حرکت دست روی ماکت ها یا تیک می زند یا می چسبد.

3ساخت سوئیسشعار ”روی قطعات واقعی همیشه در قسمت پایین صورت زیر موقعیت ساعت 6 قرار دارد.

4. Nفقط ساعت را برگردان در بیشتر قطعات معتبر شماره مدل در پشت نمایش داده شده است. و اگر چیزی جز تاج یا تاج با نام گوچی نمی بینید ، این یک جعلی کاملا واضح است.

ده راه برتر برای تشخیص جعلی
منبع: pinterest.com

هرگز موارد اصلی را بدون علامت اضافی همراه با تاج نخواهید یافت.

5 تفاوت دیگری که می توانید پیدا کنید این است که تاج های ماکت معمولاً بزرگتر از آنهایی است که در ساعت های واقعی وجود دارد.

اگر شما یک شخص تجاری واقعی هستید ، Fashionlady به شما پیشنهاد می کند تا از وب سایت رسمی آنها دیدن کنید تا در مورد علائم بیشتر بدانید.

6 فقط وزن قطعه ای را که مایل به خرید هستید احساس کنید. قطعات اصلی از مواد سنگین مانند فولاد ضد زنگ یا طلا ساخته شده اند ، در حالی که مدل های تقلیدی سبک تر هستند.

7 پیوندها را چک کنید پیوندهای اعداد معتبر فلزی هستند در حالی که کپی ها همیشه دارای پیوند توخالی هستند.

ساعت های جعلی گوچی
منبع: pinterest.com

به خریداران آنلاین هشدار داده شود!

8 اگر از اصالت مغازه ای که در آن فرود آمده اید مطمئن نیستید ، بهتر است از هر فروشگاه معتبری دیدن کنید. فقط با برچسب قیمت جذاب فریب نخورید. مقایسه قیمت ها خوب است ، اما وقتی تفاوت زیادی در قیمت ساعت های گوچی پیدا کردید ، چیز جالبی وجود دارد.

9 به دنبال تصاویر معتبر ساعت باشید. وضوح تصویر بیشتر است ، بیشتر در دستان مطمئن هستید. تصاویر باید وضوح بالایی داشته باشند ، بنابراین بررسی جزئیات را برای شما آسان تر می کند. اگر از تصاویر مطمئن نیستید ، کافی است فروشگاه اینترنتی را ترک کنید.

10 آخرین نکته اما نه کم اهمیت-اگر ساعت مچی گوچی دست دوم می خرید ، مدرک خرید خود را بررسی کنید. یک ساعت گوچی با گواهی اصالت بسته بندی می شود. شماره سریال را بررسی کنید. می توانید شماره سریال را در نزدیکترین فروشگاه برای تأیید اصل بودن آن تأیید کنید.

ساعت مچی زنانه
منبع: pinterest.com

بنابراین ، دفعه بعد که ساعت گوچی می خرید نکات بالا را در نظر بگیرید.

دلچسب خرید کنید!