10 گرانترین مارک شلوار جین 2021

ساعت های الماسی ، کیف های درجه یک لوئیس ویتون و راسو قیچی در حال حاضر یک مدل قدیمی هستند. در عوض ، آیتم های مد روز لوکس به صورت باریک یا جور شده ، با بوت ، اسید شویی یا پاره می شوند. در حالی که گرانترین شلوار جین جهان 1.3 میلیون دلار توسط Secret Circus ارزش دارد ، اما شلوارهای جین طراح از نظر تجملات عقب نمی مانند. با این اوصاف ، اکنون لیستی از گرانترین مارک های شلوار جین را به شما پیشنهاد می کنم که لوکس بودن را در رفتار خشن تعریف می کنند.

گران ترین شلوار جین

“من بارها گفته ام که ای کاش شلوار جین آبی را اختراع کرده بودم: دیدنی ترین ، کاربردی ترین ، راحت ترین و بی سر و صدا. آنها دارای بیان ، حیا ، جذابیت جنسی و سادگی هستند – همه آنها در لباسهایم امیدوارم. ~ ایو سنت لوران ».

مارک های گران قیمت شلوار جین
منبع: si.com

امروزه دیگر به خاستگاه طبقه کارگر محدود نمی شود ، اما لباس های گرانقیمت به عنوان پوشاک درجه یک در مراسم رسمی نیز پذیرفته می شوند. با تشکر از مارک های طراح مانند Gucci و Dolce & Gabbana ، که جین را به عنوان کمد لباس اصلی برای همه اقشار جامعه تبدیل کرده اند.

برای هر فرد یک جفت وجود دارد. در حالی که می توانید شلوار جین Levi’s را با قیمت کمتر از 20 دلار پیدا کنید ، شلوار جین نابغه گوچی به عنوان گرانترین شلوار جین در رکوردهای گینس ثبت شده است. یک شلوار جین استاندارد گوچی با حداقل قیمت 600 دلار موجود است. در سال 1998 ، گوچی زمانی خبر جنجالی خود را خرید که جین معمولی پاره و پاره پاره آن 3143 دلار بود.

[Also Read: What Shoes To Wear With Jeans ]

به طور خلاصه همه جین های ساخته شده توسط یک تولید کننده یکسان نیستند. هنگامی که برچسب قیمت هر جفت خاص به آسمان می رسد ، باید بهترین کیفیت شلوار جین آبی را که بهترین بافت ها ، کمیاب ترین پارچه ها ، کار دستی و جزئیات زیاد را در خود جای داده است ، درک کنیم. و هنگامی که هیچ بررسی قیمت وجود ندارد ، آسمان محدودیت شما است.

در اینجا لیستی از مارک های گران قیمت شلوار جین در سال 2021 وجود دارد

مارک های گران قیمت شلوار جین
منبع: wikiwand.com

1. گوچی:

در حال حاضر “شلوار جین نابغه” گوچی به عنوان گران ترین جفت جهان توسط رکوردهای گینس معرفی شده است. همانطور که قبلاً در این پست اشاره کردم ، حتی شلوار جین استاندارد گوچی با حداقل قیمت 600 دلار موجود است.

این برند در سال 1998 هنگامی که شلوار جین پریشان و پاره شده خود را با قیمت حیرت انگیز 3،134 دلار عرضه کرد ، سر و صدای زیادی به پا کرد. امروزه در مورد شلوار جین درجه یک ، خانه مد قطعاً جهان جین است.

شلوار جین گران قیمت
منبع: lovekandexs.com

2. حدس بزنید:

به نظر می رسد GUESS با کشیدن نشانه هایی از روح معتبر آمریکایی نشویل ، که در غیر این صورت به عنوان آخرین شهر جین به عنوان شهر موسیقی شناخته می شود ، به ریشه های خود بازگشته است.

مارک های شلوار جین
منبع: victoriasglamour

3. دولچه و گابانا:

این مارک مترادف با لوکس است و بسیار واضح است که خانه های خود را با برچسب قیمت پیدا کنید. معمولاً شلوار جین D&G پارچه رنگ پریده ناراحت کننده را به عنوان ماده ای برای جین نشان می دهد. نسخه محدود شلوار جین گران قیمت آنها دارای طرح های پروانه ای گلدوزی شده بود ، در حالی که جیب پشتی با لوگوی طلایی شرکت مزین شده بود.

بهترین مارک های شلوار جین
منبع: victoriasglamour

4. روبرتو کاوالی شلوار جین:

سرانجام به بخش طراحان رسیدیم. در حالی که مارک های ذکر شده در لیست 10 گرانترین مارک های شلوار جین تولید کننده شلوار جین هستند ، طراحان مد از زیبایی این نمودار عقب نمی مانند.

روبرتو کاوالی یکی از خانه های مد درجه یک در جهان محسوب می شود و هنگامی که چنین برندی تصمیم می گیرد یک شلوار جین شیک طراحی کند ، باید قیمت بالایی نیز داشته باشد.

[sc:mediad]

شلوار جین آنها بسیار محبوب است ، به ویژه در میان طبقه نخبه. حتی شلوار جین معمولی آنها با نگین های مختلف عرضه می شود. چنین جین منحصر به فردی در فروشگاه آنها واقع در خیابان مدیسون در شهر نیویورک به فروش می رسد ، اما اگر می خواهید سارا جسیکا پارکر را به دست آورید ، باید 1200 دلار هزینه کنید.

روبرتو کاوالی شلوار جین
منبع: inuth

5. Levi Strauss & Co. 501:

می گویند شلوار جین با افزایش سن بهتر می شود! پدران شلوار جین نعمت بزرگی به صنعت کالا بخشیده اند – شلوارهای جین که امروزه تقریباً به کمد لباس اصلی همه تبدیل شده اند ، صرف نظر از صرفه جویی یا گران بودن آن ، درست مانند جین قدیمی Levi’s در سال 1880 که به قیمت 60،000 دلار به حراج گذاشته شد. به

در دو مورد مشابه دیگر ، یکی مربوط به اواخر قرن 18 و دیگری مربوط به اوایل قرن 19 به ترتیب 46000 دلار و 36000 دلار خریداری شد ، جایی که خود Levi’s خریدار قبلی بود.

مارک های شلوار جین لوکس
منبع: languagechic.com

6. Earnest Sewn Custom Fit:

در اینجا یک شرکت دیگر وجود دارد که پیشنهادات شخصی مشتریان را می پذیرد. این برند علاوه بر پوشاندن کریستال و زنجیر طلا ، سفارشات مربوط به لوازم شخصی را نیز می پذیرد. نام تجاری اندازه گیری های دقیق را انجام می دهد ، بنابراین اطمینان حاصل می کند که پس از اتمام کار ، تناسب کاملی خواهید داشت.

شلوار جین مارک گران قیمت
منبع: lazypenguins

7. اسکادا:

Escada ، خانه مد لوکس آمریکایی که در سال 1978 تأسیس شد ، به مشتریان خود اجازه می دهد شلوار جین خود را با جزئیات شخصی خود شخصی کنند. در حالی که برخی از مشتریان یک دکمه را اضافه می کنند ، برخی دیگر زیپ خوب قدیمی را ترجیح می دهند.

برخی از مشتریان حتی می خواهند شلوار جین آنها کم رنگ شود و زمانی پیش آمد که شخصی از Escada خواسته بود کریستال های Swarovski را در یک جفت سفارشی قرار دهد. به این ترتیب اسکادا جفت سفارشی خود را به قیمت فوق العاده 10،000 دلار فروخته بود.

شلوار جین مارک دار گران قیمت در جهان

8. APO Jeans:

یکی از گران ترین شلوارهای جین APO با جیب های ابریشمی و پرچ از طلا ، نقره و پلاتین همراه با سنگ های قیمتی نفیس برجسته شده است. از طرف دیگر ، سازنده اطمینان می دهد که شلوار جین معمولی آنها از بهترین پارچه ها برای جفت سفارشی ساخته شده است.

شلوار جین مارک دار در جهان

9. 7 برای همه بشریت:

این مارک جین ممتاز که به نام Seven Jeans نیز شناخته می شود ، در سال 2000 ، ابتدا برای زنان تاسیس شد. پس از 2 سال ، این برند شلوار جین مردانه را شروع کرد. این برند علاوه بر تولید اصلی شلوار جین ، اقلامی مانند دامن ، شورت و کت های جین را نیز تولید می کند.

این مارک در بیش از 80 کشور از جمله آمریکا ، اروپا و آسیا به فروش می رسد و بسیار محبوب شده است و همچنین به طور گسترده ای در فروشگاه های برجسته مانند Lord & Taylor ، Neiman Marcus ، Bloomingdale’s ، Saks Fifth Avenue ، Nordstrom ، Macy’s و Belk موجود است.

نام تجاری شلوار جین در جهان

10. پوشاک دوسو:

با قیمت 250،000 دلار ، Thrashed Denim Line by Dussault Apparel قطعاً سزاوار جایگاهی در این لیست است. این یک فرایند کاملا دستی است که در آن شلوار جین 13 بار شسته می شود و سپس بین هر شستشو رنگ و رنگ می شود. نمی دانید چرا قیمت آنقدر بالا است؟ روی هر جفت 16 عدد یاقوت یک قیراطی ، 25 قطعه الماس نیم قیراط و 1080 گرم طلای سفید 18 رز یا رز رز وجود دارد. اگرچه ممکن است شلوار جین با تمام طرح های جمجمه برای شما جذاب نباشد ، اما به دلیل سختی زیاد ، ارزش برچسب قیمت را دارد.

گران ترین شلوار جین جهان

11. دیزل:

آیا حاضرید برای خرید یک شلوار جین 15،600 دلار هزینه کنید؟ اگر بله ، پس یک شلوار جین Diesel’s Denim Atelier با تعداد کمی کریستال Swarovski تزئین کنید. اینها به طور خاص برای بازار هند با قیمت 1 میلیون روپیه ایجاد شده اند.

شلوار جین گران قیمت
منبع: victoriasglamour.com

12. بالمین:

Balmain یک خانه مد است که توسط پیر بالمن در فرانسه تاسیس شده است. این برند با طراحی زیبا و محدوده قیمت چشم های صنعت مد را به خود جلب کرده است. اگرچه قیمت این شلوار جین در جنس بالاتری است ، اما به دلیل تناسب و جزئیات آن مورد تقاضا است. بسیاری از افراد مشهور مانند جیجی حدید ، فرگی ، کیت ماس ​​و غیره در لباس های مختلف بالمین دیده شده اند.

شلوار جین بالمین
منبع: quora.com

13. جورجیو آرمانی:

شلوار جین آرمانی ایده یک فرد جوان ، خونسرد ، آرام و مدرن را تجسم می بخشد. هزینه متوسط ​​شلوار جین زنانه آرمانی از مجموعه بهار آنها 1295 دلار آمریکا است. بر خلاف مارک هایی که دارای تزئینات و گلدوزی هستند ، جورجیو آرمانی ترجیح می دهد آن را ساده نگه دارد.

شلوار جین آرمانی زنانه
منبع: weheartit.com

14. باربری:

هیچ چیزی در مورد Burberry وجود ندارد که بتواند آن را معمولی طبقه بندی کند. پوشاک گران قیمت آنها مورد علاقه بسیاری است. شلوار جین آنها حداقل 295 دلار برای شما هزینه دارد. آیا ارزش تبلیغات دارد؟ آن را امتحان کنید تا بدانید.

شلوار جین Burberry برای زنان
منبع: 123onwarrington.co.nz

15. Loewe:

Loewe برای جمعیت بد بو است که می خواهند برجسته باشند. مدل شلوار جین آنها تا انتها با جیب های وصله ای شیار دار برافروخته می شود. اینها حدود 1150 دلار هزینه دارند در حالی که هزینه معمولی آنها 650 دلار است.

مارک های شلوار جین گران قیمت برای زنان
منبع: publy.ru

16. استلا مک کارتنی:

استلا مک کارتنی که خود را مارک مد لوکس پایدار می نامد ، مطمئناً چشمان چشم خود را گرفته است. طیف گسترده ای از محصولات آنها تجمل و زیبایی را نشان می دهد. شلوار جین پهن آنها 735 دلار است ، ساده و ساده.

مارک های گران قیمت شلوار جین
منبع: unicorngoods.com

بنابراین اینها برترین ها در گران ترین مارک های شلوار جین هستند که لوکس بودن را در یک رفتار خشن تعریف می کنند!