eclair LED Therapy Mask Review – THE YESSTYLIST – وبلاگ مد آسیایی

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

آزمایشگاه زیبایی YS

برای شروع دهه جدید ، من تصمیم گرفتم چیزی کمی ابتکاری تر را امتحان کنم که نیازی به مالیدن محصولات بیشتر به طور مستقیم بر روی پوست ضعیف و حساس من نداشته باشد-یک ماسک LED درمانی در خانه.

به طور سنتی، درمان با دیود ساطع کننده (LED) خدمات منحصر به فردی است که توسط متخصصان زیبایی و پوست ارائه شده است و متناسب با نگرانی های پوستی هر بیمار طراحی شده است. این نوع درمان نیاز به بازدید مداوم برای مدت معینی دارد تا نتایج قابل توجهی مشاهده شود. ماسک های LED خانگی که امروزه به طور گسترده در نقاط مختلف قیمت در دسترس هستند ، به کاربران اجازه می دهند آزادی بیشتری در مورد زمان و مکان استفاده از روش های درمانی LED در روال مراقبت از پوست خود داشته باشند.

عزیز ، خط دستگاه های زیبایی Klairs با نام تجاری eclair معرفی شد ، و ماسک درمانی LED از آن زمان به یکی از پرفروش ترین آنها تبدیل شده است. از آنجا که این اولین ماسک LED من است ، من هیچ تجربه قبلی برای مقایسه با آن ندارم ، اما بسیار هیجان زده هستم که ببینم آیا واقعا نگرانی های پوستی من را بهبود می بخشد یا خیر.

متناسب

یکی از ویژگی های فروش ماسک درمانی eclair این است که با وجود تعداد زیاد چراغ های LED فوق العاده سبک ، بسیار سبک تر از iPhone من است. ماسک با بازوهای شیشه ای و مجهز به پل بینی با روکش سیلیکون ، به راحتی روی صورت من می نشیند. یک برش مانند پنجره برای دیدن و تهویه وجود دارد.

چگونه از آن استفاده می کنم

همانطور که در جزوه همراه ماسک توصیه شده است ، از قرار دادن بسیاری از محصولات قبل از استفاده از ماسک اجتناب می کنم. بعد از تمیز کردن ، برنامه عصرانه فعلی من شامل راز اصلی درمان اولیه است که به عنوان تونر ، قطره تقویت کننده پوست وگان به عنوان سرم و 15 دقیقه ماسک LED استفاده می کنم ، و اگر پوست من بسیار خشک است ، ماسک ملحفه را دنبال می کنم. به در غیر این صورت ، معمولاً روال کارم را با re: p به پایان می برم. ماسک مرطوب کننده و مرطوب کننده شبانه فوق العاده تغذیه کننده، که بعد از مرور عاشقش شدم.

چراغ قرمز

چکار میکند: چراغ قرمز طول موجی در محدوده 639 تا 635 نانومتر ساطع می کند که تولید کلاژن را برای از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز تقویت می کند و در عین حال خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و گردش خون بهتر را ارتقا می بخشد.

افکار من: از بین سه تنظیم موجود ، چراغ قرمز بیشترین گرما را در حین استفاده می دهد ، اما از گرم یا ناراحت کننده دور است. این همچنین تنظیماتی است که من بیشتر در طول دوره آزمایشی از آن استفاده کردم. پس از تقریباً سه هفته استفاده متوالی ، چین و چروک های من کمتر برجسته می شود و به نظر می رسد پوست من نیز رطوبت خود را بهتر حفظ می کند ، زیرا لکه های خشک کمتری داشته ام.

نور نارنجی

چکار میکند: نور نارنجی طول موجهایی را در محدوده 590 تا 600 نانومتر ساطع می کند تا گردش سلول را تشویق کند ، رنگ کدر و ناهموار پوست را روشن کرده و درخشندگی و سرزندگی را به پوست باز گرداند.

افکار من: من از تنظیم نور به اندازه رنگ قرمز استفاده نکرده ام زیرا رنگدانه در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی من نیست.

نور آبی

چکار میکند: نور آبی طول موجی در محدوده 465 تا 470 نانومتر ساطع می کند که به از بین بردن باکتری های ایجاد کننده آکنه ، تسکین التهاب و بهبود تنظیم چربی کمک می کند.

افکار من: من اخیراً مشکلات زیادی با آکنه نداشتم ، اما زمانی که پوست من احساس حساسیت می کرد ، از این تنظیم استفاده کردم. به طور کلی ، این احساس آرامش بخش بود ، اما من واقعاً به طور مداوم از آن استفاده نکردم تا تأثیر کامل آن را ببینم.

برنامه موبایل

دستگاه های این مارک با یک برنامه رایگان eclair سازگار است که به منظور کمک به کاربران برای نظارت بر پوست و پیدا کردن نیازهای روزانه آن طراحی شده است. پس از بررسی ویژگی های مختلف برنامه ، متوجه شدم که تنها یکی از آنها با ماسک درمانی LED کار می کند و فقط به عنوان یک دفتر خاطرات عمل می کند تا مشخص کند از کدام تنظیمات در روزهای مختلف هفته استفاده می کنید. من از این عملکرد برنامه کمی ناامید شدم ، زیرا شما فقط می توانید هفته جاری خود را مشاهده کنید و هیچ چیز را قبل یا بعد از آن مشاهده نکنید. این برنامه عمدتا برای دستگاه پوست eclair در نظر گرفته شده است ، که می تواند سطح چربی و رطوبت پوست را در حالی که به عنوان مه صورت دو برابر می شود ، بررسی کند (YesStyle ، لطفاً آن را به زودی ذخیره کنید!).

حکم

در حالت ایده آل ، eclair حداقل سه هفته استفاده مداوم را برای بهبود چشمگیر توصیه می کند. وقتی برای اولین بار محاکمه را شروع کردم ، از کمبود اطلاعات در مورد نحوه استفاده از ماسک گیج شدم ، زیرا دفترچه راهنما بسیار مبهم بود. بعداً از وب سایت eclair متوجه شدم که ماسک باید یک روز در میان استفاده شود ، اما چند هفته بود که روزانه از آن استفاده می کردم. من مطمئن نیستم که معایب احتمالی استفاده روزانه از آن چیست ، اما هیچ عارضه جانبی را متوجه نشده ام. من فکر می کنم این احتمالاً حداقل فرکانس برای دستیابی به نتایج کوتاه مدت است.

در ابتدا ، من فکر می کردم استفاده از عینک UV با ماسک اجباری است. این امر باعث شد تا بفهمم روزانه چقدر زمان کمی دارم ، به طوری که 15 دقیقه از شب خود را صرف انجام هیچ کار دیگری نکردم و احساس اضطراب می کردم. من سعی کردم در 15 دقیقه استراحت برای ماسک LED فقط با دراز کشیدن بعد از دوش گرفتن فشار بیاورم و از اینکه چقدر با آن خوابیده بودم شوکه شدم. برای جلوگیری از خوابیدن ، هنگام گوش دادن به پادکست یا ویدیوی YouTube شروع به گوش دادن کردم. این تجربه درمانی بود و واقعاً روشن می کرد که ذهن ما هر روز چقدر مشغول است.

تا اینجای کار ، من از پیشرفت هایی که چراغ قرمز تنها در سه هفته انجام داده است ، بسیار خوشحالم. من نیز هنگامی که صورتم احساس سوزش می کند ، شروع به استفاده از چراغ آبی کرده ام. من معتقدم تنها در صورت استفاده از ماسک درمانی LED به عنوان یک گام منظم در روال مراقبت از پوست ، نتیجه بیشتری حاصل خواهد شد.

*برای کسانی که باردار هستند ، پس از جراحی بهبود می یابند یا دوره درمان/داروهای خود را طی می کنند ، توصیه می شود قبل از استفاده از ماسک با یک متخصص مشورت کنید. برای کسانی که چشمان حساسی دارند ، حتماً از عینک UV مجهز به ماسک استفاده کنید.


توصیه ها

همانطور که توسط eclair توصیه شده است ، از ماسک درمانی LED می توان در ترکیب با سرم ها و آمپول های مختلف برای افزایش مزایای مراقبت از پوست استفاده کرد:

برای تنظیم چراغ قرمز ، از ماسک با Dear، Klairs’s Blue Youth Activating Drop استفاده کنید ، که سرشار از پپتیدها برای تغذیه و بازگرداندن حالت ارتجاعی در پوست است. این ترکیب برای تقویت اثرات ضد پیری مناسب است!

از Drop، Klairs’s Freshly Juice Vitamin Drop استفاده کنید ، یک سرم حساس و دوستدار پوست که به محو شدن رنگدانه ها کمک می کند ، با تنظیم نور نارنجی ماسک ، جلوه های روشن کنندگی پوست را افزایش می دهد.

اگر آکنه یا پوست چربی دارید ، قطره روغن شاداب کننده و در عین حال آرام بخش Fundary Watery از Dear، Klairs مناسب ترین گزینه برای استفاده با تنظیمات نور آبی است!

*این مقاله در اصل در 8 ژانویه 2020 ارسال شده است.

(5،310 بار بازدید ، 4 بازدید امروز)