Navratri 2021 روز 8: رنگ اشتامی سبز طاووس

رنگ سبز طاووس به خودی خود سلطنتی است که همیشه احساس لوکس بودن را به کاربر می دهد. در حالی که ما همیشه سعی کرده ایم بهترین مجموعه های جدید را ارائه دهیم ، امسال در آستانه آستامی ، ما مجموعه ای از لباس های قومی زیبا با رنگ سبز طاووس را به شما تقدیم می کنیم تا هشتمین روز دورگا پوجا را جشن بگیرید که خوش یمن ترین آن محسوب می شود. از تمام 10 روز دوشرا

Navratri 2021 اشتامی رنگ طاووس سبز

با چنین رنگهای زیبا و واضحی که تاکنون برای هر روز از فصل مقدس ناوراتری 2021 با شما به اشتراک گذاشته شده است ، امیدواریم که برای حضور در رویدادهای سرگرم کننده داندیا و مهمترین دورگا پویاس ، لباس های ساری زیبا ، آنارکالیس های زیبا و لباس های قومی بپوشید.

ماهاگاوری و الهه بدرکالی
منبع: .bhaktiphotos.com

بعد از رنگ سبز برای روز 7 ، امروز اشتامی و رنگ روز سبز طاووس است! این روز برای پرستش الهه ماهاگاوری و الهه بدرکالی است. در این روز ، الهه Bedrakali برای شکست دادن و کشتن Mahishasur با نام Mahishasur Mardini تجسم شد.

بر اساس افسانه ای که برادران پانداوا پس از 14 سال تبعید ، سلاح های خود را از درخت شامی می گیرند ، این روز نیز به آیودا پوجا اختصاص داده شده است.

برای این اشتامی بزرگ و فرخنده ، با پوشیدن چوریدارهای سبز طاووس ، سارافان و آنارکالیس جشن بگیرید. رنگ طاووس سبز سایه ای پر جنب و جوش است که در صنعت مد مدرن محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

مد طاووس خشم جدیدی در دنیای مد است که سایه های درخشان مانند سبز ، آبی ، صورتی را جشن می گیرد. خانه مد کریستین دیور یک خط کامل آرایش با الهام از رنگ طاووس ارائه داد که ممکن است بخواهید با لباس خود ترکیب کنید.

سایه های درخشان مانند سبز
منبع: reisenytt.info

تونیک و تاپ های چاپی طاووس مورد علاقه محبوب شیک پوستان قرار گرفته است.

یکی دیگر از تفسیرهای زیبا از روند طاووس ، گوشواره های پر طاووس است که زیبا به نظر می رسد و می تواند به عنوان آویزان استفاده شود. این گوشواره های پر طاووس به طور کلی کمی رمز و راز و افسون را به لباس می افزاید. آنها در این روزهای بزرگ سزاوار توجه هستند.

اجازه دهید تخیلات شما بیداد کند – پرهای طاووس نیز می توانند بخشی از هنر ناخن باشند! ناخن های خود را در سایه های روشن سبز طاووس ، آبی متالیک و طلایی رنگ کنید. این می تواند لوازم جانبی جالبی برای لباس سبز طاووس شما ایجاد کند.

ما تکه های زیبایی از طاووس سبز anarkalis ، salwar kameez و sarees را جمع آوری کرده ایم. الهام بگیرید و در سایه دوست داشتنی سبز طاووس برای آن روز لباس بپوشید! اینجا می رویم!
این ساری را ببینید که ترکیبی جالب از رنگ های نئونی ، سبز طاووس و آبی سلطنتی است. همین الگو در بلوز lehenga به سبک مانتو دیده می شود که لباس شب جالب اشتامی را ایجاد می کند.

سبز طاووس و آبی سلطنتی
منبع: sweetcouch.com

این پالو توری نئون روی ساروی آبی رویال با الهام از سایه طاووس ساخته شده و نشاط و شادابی آن را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد.

توری نئون پالو و آبی رویال
منبع: stylefjee.blogspot.com

این ساروی سبز طاووس مدرن را با نقوش زیبای گل آبی رویال در سراسر ساری مشاهده کنید. همراه با بلوز آستین قرمز ، این یک پیچ و تاب مدرن برای ساری سنتی نه حیاط است.

رنگهای ناواراتری
منبع: onlineshopper.in

آکشارا از “یه ریشتا کیا کوهلاتا های” مدلهای شهرت سریالی این ساروی سبز طاووس در ترکیب با آبی رویال است. زیبا نیست؟

[sc:mediad]

ساروی سبز طاووس در ترکیب با آبی رویال
منبع: fashionkafatka.com

این ساروی سبز طاووس و آبی سلطنتی با نقوش و حاشیه های رنگارنگ زنده می شود. بلوز چند رنگ فضا را برای یک روز روشن پیش رو فراهم می کند. همراه با یک بلوز گلدوزی شده رنگارنگ ، ساری امن ترین شرط بندی شما برای این اشتامی است!

بلوز گلدوزی شده رنگارنگ
منبع: alexisgoodridge.com

این ساروی سبز طاووس به سبک خالص یک قطعه زیبایی است با تکه گل های رنگارنگ و حاشیه های طلایی ظریف که ساری را به زیبایی آراسته است. این ترکیب به عنوان ترکیبی کامل از معاصر و سنت گرایی ، شما را در جمع متمایز می کند.

طاووس سبز pallu تزئین شده است
منبع: indiamart.com

این ساروی نمادی از ظرافت است با چین های کرم رنگ و پالو سبز طاووس که با تکه های گل آبی سلطنتی تزئین شده است.

انارکالی سبز طاووس دوست داشتنی
منبع: in.pinterest.com/atulmugdiya/

به این آنارکالی سبز طاووس دوست داشتنی با نقره ای غنی و حاشیه آبی سلطنتی و کار گردن خیره کننده نگاه کنید.

حاشیه آبی و کار گردن
منبع: kalkifashion.com

این ارتفاع آنارکالی رنگ های زنده طاووس را به زیبایی با نقوش آبی سلطنتی ، سبز و برگ نشان می دهد. این آنارکالی بسیار گلدوزی شده را با آویزان بلند و آرایش چشم زیبا ست کنید.

anarkali گلدوزی شده
منبع: craftsvilla.com

جذابیت دلپذیر این آنارکالی در ترکیب زیبای دریا و سبز طاووس نهفته است. برای یک شب دندیه با شریک یا گروهی از دوستان عالی است.

طاووس سبز
منبع: indiamart.com

سونال چاهان ، زیبایی بالیوود در این انارکالی با طعم سبز طاووس زیبا با شعله ور شدن پرهای طاووس در حال باران ، خیره کننده به نظر می رسد.

طاووس سبز طبقه طول anarkali
منبع: indiamart.com

وقت لباس کت و شلوار سبز طاووس است! این یک تزئین زیبا با تزئینی زیبا از رنگ سبز نئونی ، آبی رویال ، تکه دوزی و گلدوزی است. این گوشواره را با گوشواره های پر طاووس ست کنید تا بسیار زیبا به نظر برسید.

آبی نئونی سبز رویال
منبع: pickurstuff.com

نگاهی به این دو ماهی سبز طاووس با حاشیه های صورتی داغ و نقوش طلا بیندازید.

انتخاب خوبی برای شب دندیه؟

طاووس سبز lehengas
منبع: beautytipsmart.com
زریلان با رنگ سبز طاووس
منبع: in.pinterest.com/jakadopeacock

اگر پول محدودیت شما نیست ، در اینجا یک lehenga عالی است که توسط Zarilane با رنگ سبز طاووس ارائه شده است. این لباس زیبا ترکیبی زیبا از رنگ های آبی سرمه ای ، سبز طاووس ، سبز و سفید است که به صورت استراتژیک در لایه هایی استفاده می شود تا این لباس را بسیار زیبا جلوه دهد. و برای داشتن جلوه ای غنی ، بلوز آبی سرمه ای با کریستال های سواروسکی و گلدوزی دست کات دانا به رنگ سفید پوشانده شده است.

علاوه بر این ، lehenga دارای دو لایه با براکت طلایی است. دوپاتا همچنین دارای حاشیه تزئین شده برای تکمیل لباس است.

مطابقت با مرز تزئین شده
منبع: cdn77.net

برای به روز رسانی بیشتر در مورد رنگ Navratri روز 9 ، وبلاگ ما را بخوانید.

نوراتری مبارک !!