بهترین روندهای آرایشی برای پاییز 2021 چیست؟ – THE YESSTYLIST – وبلاگ مد آسیایی

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

تابستان امسال همه چیز در مورد آرایش مجدد بود. حالا که پاییز اینجاست ، ما BOLD (با یا بدون ماسک) می رویم! چشم ها باید بیان دراماتیک داشته باشند ، گونه ها را می توان برجسته کرد و لب های پر جنب و جوش در حال بازگشت هستند. ظاهر آرایش بدون آرایش همه گیر از بین رفته است زیرا سبک های سنگین تر و مشخص تر همه مد روز هستند.

ورق بزنید تا بهترین گریم های آرایش پاییز امسال را بررسی کنید. طیف وسیعی از ظاهر آرایش پاییزی بسیار گسترده است ، بنابراین از دیدن ترکیبی از سبک های کلاسیک و ظاهر چشمگیر تعجب نکنید!

ظاهر آرایش سفالی

روند آرایش سفالی با الهام از رنگ های خاکی ، به روح گرم و برشته پاییز ادای احترام می کند. پالت آن تا حد زیادی متشکل از مس ، قهوه ای ، نارنجی ، برهنه و قرمز آجری است ، رنگهایی که جلوه ای درخشان می دهند. آرایش سفالی طعم و مزه ای را به ارمغان می آورد که توسط خاکی بودن کم رنگ شده است و ظاهر آن برای همه رنگ های پوست به خوبی کار می کند. برای زیبا کردن ظاهر ، ابتدا از پایه معمولی خود استفاده کنید. در مرحله بعد ، پودر هایلایت را روی استخوان گونه خود مخلوط کرده و سپس برای وضوح آن را درست زیر آن برنز کنید. با استفاده از همان برنزر روی پلک ها و سایه برنزه یا سفید رنگ در گوشه های داخلی چشم های خود را بیرون بیاورید. کار خود را با چوب قرمز آجری به پایان برسانید.

مطالب جدید  کروز کنترل 206 - مکانیکو|برق خودرو

انفجار رنگ در اطراف چشم

با بازگشت به حالت عادی جهان ، بسیاری از بازگشت رنگ های پررنگ به آرایش چشم خود هیجان زده هستند. به جای ترجمه آب و هوای سرد و واضح پاییزی به ظاهر آرایش تیره ، انتخاب کنید هر کدام رنگ این فصل! با پالت پاییز/زمستان 2021 پنتون ، که دارای بنفشه های تیره ، بلوز نیلی ، قهوه ای و شاه بلوط است ، آزمایش کنید. ظاهر دودی چشم نیز در حال بازگشت است ، اما این بار برای سایه زدن به جای سایه های تیره معمولی ، به دنبال سایه چشم سبز یا آبی تیره باشید. برای پیتزافروشی اضافی ، از سایه چشم به عنوان خط چشم پایین استفاده کنید تا ظاهر شما عمیق تر شود.

خط چشم و خط گرافیکی بچه گربه

طیف گریم های آرایش پاییزی 2021 بسیار گسترده است و این در مورد خط چشم ها نیز صدق می کند. برای چیزی که تحت فشار قرار می گیرد و حداقل آن است ، از مدل چشم بچه گربه که فقط یک حرکت مچ دست است استفاده کنید. یا با خطوط گرافیکی مختلف خط چشم ، مانند خط روی هر پلک که به موازات چشم شما اجرا می شود ، جسورانه عمل کنید. متناوباً با ترسیم اشکال یا خطوط نامتقارن و هندسی خلاقیت ایجاد کنید. خط گرافیکی برجسته است و استعداد چشمگیری به ظاهر شما می بخشد. تکنیکی را انتخاب کنید که با شخصیت شما مطابقت دارد!

لب های پرپشت

حتی اگر دستور ماسک هنوز در حال اجرا است ، نیازی نیست از پاییز امسال از لیپی خودداری کنید. هر چه رنگ لب پررنگ تر باشد ، بهتر است. قرمزهای روشن کلاسیک ساس و شیک ترشح می کنند. سایه های آلو و توت هوای اسرار آمیزی را به وجود می آورد که مناسب فصل سرد است. خط لب را امتحان کنید که ظاهری لب کامل تر و منظم تر ایجاد می کند. انتخاب کنید و طعم آبدارترین سایه های این پاییز را بچشید.

مطالب جدید  4 جراحی زیبایی شکم و همه چیر درباره جراحی زیبایی شکم - تب گیر

ابروهای براق شده با ظاهر طبیعی

ابروهای پر پشت هنوز هم در روند هستند! به سمت درام متمایل شوید و با برس زدن به ابروهای وحشی خود اغراق کنید. در صورت لزوم ، ابروهای خود را با مداد ابرو پر کنید و سپس از ژل ابرو برای رام کردن موهای وحشی استفاده کنید. روند صابون پیش بینی می شود تا پاییز ادامه یابد. برای به دست آوردن ظاهر ، یک صابون و اسپولی در دست داشته باشید. سازمان ملل و ویراستار را تماشا کنید که در اینجا ابروهای صابون را امتحان می کنند. اگر قصد ندارید این مسیر را طی کنید ، از ژل ابرو و موم برای رسیدن به نتیجه مشابه استفاده کنید.

مربوط:

(1 بار بازدید شده ، 1 بازدید امروز)