روی دست یا گردن تست نکنید

اولین سوالی که هنگام خرید اینترنتی کرمپودر باید از خودتان بپرسید، این است که به دنبال چه نوع کرم پودری هستید و میخواهید در نهایت چه جلوهای روی پوست شما داشته باشد. اگر به دنبال کرم پودری هستید که بافت سبکی داشته باشد و از پوست شما مراقبت کند، این کرم پودر دقیقا کرم پودر لدورا 73 مناسب شما است. کرم پودر و انواع پنکیک یکی از پرطرفدارترین لوازم آرایش صورت به حساب می آیند که پایه امولسیونی دارند و با اسفنج روی پوست پخش می شوند.

لطفا در صورت داشتن تجربه و نظری راجع به انواع کرم پودرها، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. پایه کرم پودر مایع امولسیون بوده و با یک عدد اسفنج نرم به راحتی بر روی پوست پخش میشود، فقط کافی است کرم پودر مایع را به صورت نقطه ای بر روی صورت بریزید و بعد با اسفنج به آرامی بر روی صوت پخش کنید. کرم پودری که توسط شرکت گابرینی « Gabrinia» ترکیه با نام درما Derma تولیدشده؛ برای انواع پوست به ویژه پوست های چرب و مختلط مناسب است و با دارا بودن فرمولاسیون فاقد چربی از چرب و براق شدن پوست جلوگیری می کند.این کرم پودر با بافت نرم و سبک خود، ظاهری طبیعی و مات به پوست داده و کل صورت از جمله نقاط تیره پوست را کاملاً پوشش می دهد.کرم پودر درما گابرینی روی صورت ماسیده نشده و نه تنها باعث خشکی پوست نمی شود، بلکه آن را آبرسانی کرده و مرطوب نگه می دارد.

کرم پودر مرطوب کننده رنگی یکی از انواع کرم پودر طبیعی میباشد که مناسب برای پوستهای صاف و جوان است، که علاوه بر رنگ طبیعی و جذابی که پوست مسبخشد، سبب مرطوب و نرم شدن پوست نیز میشود. در حقیقت میتوان کرم پودر را یکی از اصلیترین مواد آرایشی و بهداشتی زنان دانست، که در فقدان آن آرایش بانوان ممکن است، زیبایی که مورد انتظار است، را برای آنها به همراه نداشته باشد.

مطالب جدید  بهترین قیمت داکت اسپلیت

ما در میس و مستر این دغدغه مشتریان را برطرف کرده ایم و با ارائه لوازم آرایشی و بهداشتی اصل و با کیفیت، سلامت پوست شما را تضمین میکنیم. در صورتی که استفاده روزانه از کرمپودر با شرایط پوستی شما سازگاری ندارد و به دنبال جایگزینی مناسب برای کرمپودر هستید، می توانید از انواع کرم های BB استفاده کنید.