10 ایده برتر برای لباس سنتی برای گانش چاتورتی

سپتامبر ماه پر از تاریخ جشن است ، از جمله گانش چاتورتی. امسال از ابتدای ماه شروع می شود و هر جشنواره بزرگ به این دلیل بهترین لباس سنتی را می طلبد. در این مناسبت جشن ، انتظار می رود که شخص در بسیاری از ملاقات های اجتماعی شرکت کند. حتی اگر رویداد را در خانه جشن می گیرید ، از شما انتظار می رود که برای شرکت در جشن ها قدم بگذارید.

ایده های سنتی برای لباس برای گانش چاتورتی

مردم این مناسبت را جدی می گیرند ، بنابراین ضروری است که شما برای آن قسمت لباس بپوشید. چه یک لهنگای عالی تا کف باشد و چه ساری ابریشمی ، سعی کنید هنگام شرکت در یک اجتماع اجتماعی بهترین ظاهر خود را داشته باشید. اگر در خانه میزبانی می کنید ، می توانید lehengas سبک ، kurtas و saris را انتخاب کنید.

10 ایده لباس برای بهتر جلوه دادن در جشن های گانش چاتورتی:

ده مورد از بیانیه های برتر ما را برای Ganesh Chaturthi مرور کنید:

1. مجموعه Lehenga تزئین شده:

آیا به دنبال یک لباس مناسب برای ترکیب با جشن های اجتماعی Ganpati هستید؟ به جای تن های معمولی خاموش ، از یک مجموعه lehenga تازه نعناع امتحان کنید. یا به دنبال رنگ های دلخواه مانند سبز نعناع ، رز غبارآلود یا آبی پودری باشید که با بژ و برنزه هماهنگ است. دور از کسل کننده ؛ یک مجموعه lehenga که در یک پالت مشابه قرار دارد ، قطعاً برای شما کار می کند. شما می توانید آن را در یک جشن شیک و فانتزی در زمان کوتاهی ببرید.

ست Lehenga تزئین شده
منبع: aashniandco.com

2. ست Anarkali گل با Dupatta:

یک چیز بسیار زیبا در مورد یک مجموعه آنارکالی گلدار برای عصر وجود دارد-این مجموعه برجسته را با ترکیبی غیرمعمول از دوپاتا امتحان کنید. چه برای چاپ گل و چه برای چاپ های دیگر ، گروهی که این قسمت را می سازد همیشه برای یک مهمانی جشن Ganpati مناسب است.

ست گل آنارکالی با دوپاتا
منبع: houseofmasaba.net

3. مجموعه کورتا با Dupatta Drapedta:

این ظاهر فرمول دیگری برای ایده های لباس گانش چاتورتی است. مجموعه کورتای عالی به همراه یک دوپاتای روکش شده برابر است با لحظه دزدیده کننده مهم.

ست کورتا با Dupedta Draped
منبع: ogaan.com

4. Tye And Dye Saree:

به دنبال چیزی سنتی و در عین حال خنک در این فصل جشن باشید ، مانند این رنگ قرمز چشمگیر و رنگ ساری. این یکی برای ترکیب آن با مردم است ، چه در خانه یا اجتماع اجتماعی.

Tye and Dye Saree
منبع: perniaspopupshop.com

5. مجموعه Karda Zardozi & Zari Embellished:

آیا می خواهید این ترفند را بدانید که هنگام تلاش برای اجرای برنامه های گروهی برای Ganpati جشن بگیرید ، اما نه بلند؟ ست های کورتای طراحی شده توسط زن را در سایه های ملایم با جزئیات زری رعایت کنید-سنتی با لبه!

زردوزی زری ست کورتا را آراسته کرد
منبع: houseofmasaba.net

6. کیپ استایل آنارکالی:

ناخن ترکیبی عالی از قدیمی و معاصر با این فرمول آسان: anarkali + cape + glam jewelery. یک مجموعه آنارکالی پر زرق و برق مانند این ، راهی است که برای جشن بدون جشن قرمز به نظر برسید.

کیپ استایل آنارکالی
منبع: aashniandco.com

7. مجموعه Lehenga با مروارید کار:

همچنین می توانید برای مهمانی Ganpati یک ست lehenga بپوشید. فقط به دنبال رنگ ملایم تری باشید و آنها را با پاشنه های اصلی و لوازم جانبی ساده ست کنید.

ست Lehenga با مروارید کار
منبع: bhumikasharma.in

8. مجموعه شرارا:

یک مجموعه شرارا برای این مناسبت خاص مهم نیست. اگر استایل شما دخترانه تر است ، برای تفريح بیشتر آن را با لحنی تازه امتحان کنید.

مجموعه شرارا
منبع: vogue.in

9. ساری دستباف با مرز کادیال:

هنگام شرکت در مراسم فرخنده Ganesh Chaturthi ، یک لمس سنتی اضافه کنید. ساروی دستباف می تواند دو برابر شما را برجسته تر نشان دهد. با یک بلوز هماهنگ بپوشید تا میزان زیبایی کامل به ظاهر جشن اضافه شود.

ساری دستباف با مرز کادیال
منبع: weaverstory.com

10. مجموعه رنگارنگ Organza Sharara:

ما مطمئن نیستیم که این نیاز به توضیحی در مورد دلیل مناسب بودن آنها برای مناسبت گانش چاتورتی دارد. این برنامه مرز بین “comfies” و “glam” را مدیریت می کند. کامل.

مجموعه رنگارنگ Organza Sharara
منبع: ridhimehra.com

اینها انواع لباسهای سنتی هستند که می توانید برای Ganesh Chaturthi بیرون بروید یا حتی میزبان بازی کنید.