30 طرح خلاقانه رنگولی برای دکوراسیون دیوالی در سال 2021

آتش بازی، روشن کردن دیه ها یا چراغ های نفتی کوچک گلی، اشتراک شیرینی، پوشیدن شیک ترین و زیباترین سرهمی ها و لباس های طراحی شده، تزیین خانه ها با طرح های خلاقانه، جدید و جدید رنگولی برای دیوالی، از سنت هایی است که هر ساله در طول روز انجام می دهیم. این جشنواره زیبای رنگ ها و نورها برای بسیاری از ما دیوالی زمانی از سال است که هنر و خلاقیت ما هنگام آماده سازی و تزئین خانه های خود برای جشنواره به نمایش در می آید. رنگولی یک هنر است و اغلب برای استقبال از یک جشنواره خاص یا یک رویداد خاص استفاده می شود. به دکوراسیون جشن شما رنگ می بخشد.

طرح های رنگولی برای دیوالی
منبع: bubblespan.com

[Also Read: Onam Pookalam Designs]

FashionLady ایده ها و الگوهای جالبی را در تزئین خانه شما برای جشنواره دیوالی 2021 ارائه می دهد. الهام گرفته و پاسیو خود را در این جشنواره فرخنده دیوالی در روز پنجشنبه، 4 نوامبر 2021 تزئین کنید.

در اینجا چند طرح زیبای Diwali Rangoli برای سال 2021 آورده شده است

دیوالی رنگولی طرح های دست آزاد
منبع: homemakeover.in
طرح های رنگولی دیوالی با گل
منبع: hdwallpapersz.in
طرح های رنگولی آسان و کوچک برای دیوالی
منبع: tennysonlee.com
جدیدترین طرح های رنگولی برای مسابقه
منبع: subangdailyphoto.blogspot.com
جدیدترین تصاویر طرح رنگولی
منبع: goodrangoli.blogspot.com
طرح های رنگولی آسان است
منبع: twitter.com/SchreinerU

طراحی رنگولی ورودی

این یک طرح منحصر به فرد رنگولی دیوالی است که از طناب های پیچ خورده و دو رنگ برای تشکیل مرز استفاده می کند. سپس داخل آن با رنگ های متنوع پر می شود. قرار دادن مناسب دیه ها در اندازه ها و اشکال مختلف بر ابتکار این طرح می افزاید.

طرح های رنگولی دیوالی
منبع: easyday.snydle.com

رز دیاس

این طرح رنگولی دیوالی با دیه و گل ترکیب خوبی را ایجاد می کند. نور اتاق معمولی را ملایم نگه دارید تا بر اثری که ایجاد کرده اید تأکید کنید.

طرح های خلاقانه رنگولی برای دیوالی
منبع: stylesatlife.com

الگوهای گوشه ای برای خانه یا محل کار

این طرح رنگولی دیوالی با طراحی فوق العاده برای گوشه های خانه یا محل کار است. این انبوه رنگ های ساخته شده از گلبرگ ها یک طرح مناسب دیوالی برای جشن گرفتن جشنواره رنگ ها است. حرکات دایره‌ای گل عظیم با دیه‌های رنگی سه‌رنگی که گوشه‌ها را مشخص می‌کند، به‌خوبی می‌نشیند.

[Also Read: Flower Rangoli Designs]

بهترین طرح های رنگولی برای دیوالی
منبع: funchap.net

طراحی هنری رنگولی

آیا از همه طرح های رایج راگولی برای دیوالی خسته شده اید؟ فکر می‌کنید همه طرح‌های مشابهی می‌کشند و به دنبال یک طرح رنگولی منحصر به فرد برای امتحان امسال هستید؟ پس در مورد این طرح که یک زن گلدانی را در دست دارد – که برای تم دیوالی عالی است، چطور؟

طراحی هنری رنگولی
منبع: kamalnishad.blogspot.com

[Also Read: Rangoli Designs]

رنگولی سرپوشیده

این طرح رنگولی ابتدایی برای فضای داخلی خانه یا محل کار مناسب است. برگ های قرمز و نارنجی رنگی در مقابل رنگ سیاه و سبز چشمگیر به نظر می رسند. دیه های روشن که به صورت تزئینی در وسط قرار گرفته اند، به کل طرح رنگولی گرما و درخشندگی خاصی می بخشد.

رنگولی داخلی
منبع: mykarvachauth.com

ستاره دیا رنگولی

این طرح یک ستاره ده پر است که توسط انواع الگوهای هندسی شکل گرفته است. این طرح می‌تواند ترکیبی از گچ رنگی، پودر برنج و گلبرگ‌های گل را به کار گیرد تا جلوه دلخواه را به دست آورد. رنگ های قرمز، نارنجی، زرد و سفید با دیه ها در طرح برجسته برجسته می شوند.

رنگولی ستاره ای برای دیوالی
منبع: dwomlink.info

طراحی مرکز

این طرح رنگولی کوندان که با مهره‌ها و کریستال‌ها ساخته شده است، یک تنوع مدرن است، تمام جذابیت و خلاقیت رنگولی سنتی را دارد. این یک طرح رنگولی عالی است که در مرکز یک اتاق زیبا به نظر می رسد. اینها طرح های رنگولی آماده هستند که باید روی قسمت های مورد نظر چسبانده شوند. یک دیوالی رنگولی ساده و سریع که وقت ایجاد طرح های استادانه را ندارد.

رنگولی سنتی برای دیوالی
منبع: admecindia.co.in

طاووس و دیاس

دیه و گل ترکیب خوبی است. نور اتاق معمولی را ملایم نگه دارید تا بر اثری که ایجاد کرده اید تأکید کنید.

رنگولی دیوالی با طاووس
منبع: nechcheli.blogspot.com

نسخه خانگی

این یک نسخه ساده و خانگی از طرح رنگولی است. سایه های زیادی استفاده می شود اما افکت ها کامل نیستند. این یکی برای کسانی که مهارت زیادی در ساخت رنگولی ندارند عالی خواهد بود.

رنگولی برای دیوالی
منبع: askideas.com

[sc:mediad]

دیا رنگولی

از این طرح رنگولی در گوشه ای از اتاق نشیمن خود استفاده کنید. یا می توانید از هر فضایی برای تهیه این رنگولی استفاده کنید، البته به شرطی که در جایی باشد که به راحتی از آن دیده شود و در مسیر هیچکس قرار نگیرد.

دیا رنگولی
منبع: hpssociety.info

رنگولی ساده

این یکی از طرح های رنگولی منحصر به فرد نسبت به بقیه است و مناسب هر جشنی است. رنگ های به کار رفته نیز مینیمال هستند و بدون سر و صدا هستند.

طرح های رنگولی ساده
منبع: facebookmonthlydownload.com

دیا رنگولی

این دوباره یک طرح رنگولی ایده آل برای دیوالی است زیرا دیه های زیادی دارد تا شما را در حال و هوای جشن قرار دهد. اگرچه طراحی آن ساده است، اما وقتی با دیه تزئین می شود، بسیار زیبا به نظر می رسد. این یک طرح گلدار در مرکز است که روی زمینه متضاد با منحنی های مارپیچ در حاشیه کشیده شده است. دیه را می توان در هر جایی که مناسب است قرار داد تا زیبایی آن را افزایش دهد.

رنگولی ساده دیوالی
منبع: kitchendecor.club

طاووس دیه به شکل دایره

این رنگولی نمونه ای از رنگولی عالی برای هر مناسبتی است. استفاده از اشکال هندسی مختلف و تعداد زیادی رنگ مختلف وجود دارد. برای رسیدن به چنین کمالی نیاز به مهارت زیاد در رنگولی سازی است و برای مبتدیان مناسب نیست.

طاووس دیوالی رنگولی
منبع: collectionboxoffice.in

الهه لاکسمی

الهه لاکسمی شخصیت مرکزی این رنگولی است که دیه ای در دست دارد که نماد جشن دیوالی نیز می باشد. دیه های دیگری نیز در طرح ارائه شده است. این کاملاً با طرح های رایج Diwali Rangoli متفاوت است. رسیدن به این مرحله نیاز به تمرین زیادی دارد.

طرح رنگولی لاکسمی
منبع: stylesatlife.com

بیایید چند طرح دیگر برای رنگولی برای دیوالی 2021 ببینیم.

دیه های ساده
منبع: whitneykrueger.typepad.com

وقتی طاووس و دیه به هم می رسند شاهکاری از رنگولی می سازند. موافق؟

طرح راگولی با دیه
منبع: rangolidesigns.org

هر کس گفت 2 رنگ یک رنگولی خسته کننده می سازد، هرگز این رنگ آسان را ندیده است.

طرح راگولی با دیه
منبع: happydiwalipictures2016.blogspot.com

ما مطمئناً شیفته طرح های رنگولی طاووس هستیم.

طرح راگولی
منبع: in.pinterest.com/krishikam/

اگر نمی توانید یک طاووس کامل درست کنید، روی پرها تمرکز کنید و در آنجا یک رنگولی خوب دارید.

راگولی پر طاووس
منبع: mykarvachauth.com

هیچ دیوالی بدون دیه کامل نیست. طرح دیه رنگولی درست کنید. برای مبتدیان عالی است.

دیا رنگولی
منبع: beautyhealthtips.in

کسانی که با اضافه کردن تعریف مشکل دارند و دست خیلی خوبی ندارند، می‌توانند این تکه‌های کریستالی تزئین شده با کندان را به عنوان رنگولی تهیه کنند.

دکوراسیون دیوالی
منبع: pinterest.co.kr/aparajitha35/

گوشه ها و میزهای کناری را می توان با طرح های رنگولی ساده نیز طراحی کرد.

تزیین دیوالی
منبع: interiordesignology.com

اگر کلنی یا خانه بزرگ است طرح های رنگولی بزرگ درست کنید و با دیه و شمع روشن کنید.

دیپاوالی راگولی
منبع: gettyimages.com

با تمام این الگوها، ما مطمئن هستیم که کفپوش های خود را با رنگ های روشن تزئین خواهید کرد. آیا به ما بگویید که کدام طرح مورد علاقه شما در این میان است؟