IGTV ما سعی کردیم تجدید نظر کنیم: آرایش ضد ماسک – YESSTYLIST – وبلاگ مد آسیایی

لوازم آرایشی که رومی برای هک ضد ماسک استفاده می کند را در زیر خریداری کنید:

مرحله 1: بنیاد

so natural's All Day Tight Make Up Setting Fixer General Mist

so natural’s All Day Tight Make Up Setting Fixer General Mist

اسپری محلول را به آرامی روی قسمت هایی که پایه و اساس آن را زده اید بریزید و سپس با برس پایه یا مخلوط کن زیبایی ترکیب کنید. به جای این که فونداسیون را به صورت یکدست در سراسر صورت بکشید ، ابتدا با یک طرف صورت شروع کنید. سپس به تدریج به طرف دیگر بروید و با منطقه T کار را تمام کنید. طبق معمول از کانسیلر استفاده کنید و قبل از رفتن به مرحله بعدی ، با استفاده از دستمال کاغذی ، هرگونه پایه اضافی را به آرامی پاک کنید.

مرحله 2: تنظیم پودر

پودر پنبه هلو SKINFOOD

پودر پنبه هلو SKINFOOD

پودر شفاف را روی مخلوط کن زیبایی بمالید و روی قسمت هایی که کانسیلر زده اید یا مناطقی که مستعد چربی هستند بمالید. اگر پوست خشک دارید اجازه دهید حدود 30 ثانیه و برای پوست های چرب یا مختلط تا یک دقیقه بپزد. پس از اتمام زمان ، پودر را با برس پودر پاک کنید. فشار خود را ملایم و سبک نگه دارید تا کانسیلر و پایه خود را نیز پاک نکنید.

مرحله 3: ابرو

لاک ابرو اتوماتیک COSNORI و لاک ابرو CLIO’s Kill Brow Color

با استفاده از انتهای حلقوی ابروهای Easy Draw Auto ، ابروهای خود را به آرامی به سمت بالا بکشید تا پرتر به نظر برسند. هرگونه فاصله را با استفاده از مداد پر کنید و سپس ابروها را به آرامی با اسپولی بکشید تا لبه ها نرم شوند. برای تنظیم ابروهای خود ، از لاک ابرو رنگ Kill Brow استفاده کنید تا ظاهری رنگی طبیعی داشته باشید.

مرحله 4: سایه چشم

پالت چشم Glitterpedia UNLEASHIA

پالت چشم Glitterpedia UNLEASHIA

برای داشتن آرایش چشم روزمره ، از سایه های مات رنگ روشن به عنوان سایه پایه شروع کنید و از سایه براق برای هایلایت استفاده کنید. روی پلک ها بمالید و سپس رنگ ها را به طور مساوی با برس سایه چشم ترکیب کنید.

مرحله 5: خط چشم و ریمل

خط چشم برس برس فوق العاده مقاوم COSNORI و ریمل فر مژه و ابرو Inspire

با استفاده از خط چشم براش Superproof Fitting Brush ، کمی درام و تعریف را به چشم ها اضافه کنید. ریمل فر کننده Inspire را به پایان برسانید-به جای مسواک زدن به سمت بالا ، با حرکات جانبی برای داشتن جلوه طبیعی و در عین حال افزایش مژه استفاده کنید. برای لمس چشم باز ، به آرامی روی مژه های پایینی نیز ریمل بزنید.

مرحله ششم: سرخ شدن

romand's See Through Melting Cheek Hanbok Project

romand’s See Through Melting Cheek Hanbok Project

برای داشتن ظاهری نرم و سرخ شده ، رژگونه خامه ای را به آرامی روی سیب گونه ها و نوک بینی بمالید. استفاده از رژگونه کرم با نوک انگشتان به گرم شدن محصول کمک می کند ، که به آن اجازه می دهد تا یکپارچه تر روی پوست مخلوط شود. هنگام استفاده از رژگونه ، کمی از سیب گونه به سمت بالا بروید تا یک اثر بلند کننده ظریف ایجاد شود.

گام 7: لب