Navratri 2021 روز 3: رنگ Sindoor Tritiya سفید

اگر فکر می کردید رنگ سفید فقط برای مناسبت های جدی محفوظ است ، بهتر است به این پست نگاهی بیندازید ، جایی که ما به شما لباس های قومی سفید شگفت انگیز را به مناسبت سومین روز دورگا پوجا به شما پیشنهاد می کنیم.

لباس های سفید برای Navratri 2021 روز 3

همانطور که ما رنگهای ناوراتری را جشن می گرفتیم ، پس از روز دوم ، سومین روز Navratri 2021 را برای شما به ارمغان می آوریم – Sindoor Tritiya Navratri. روز سوم به عنوان Maha Tritiya Navratri Durga Puja یا Sindhur Tritiya یا Sowbhagya Teej یا Gauri Teej جشن گرفته می شود.

رنگ این روز سفید است که مخفف Chinnamasta Dashamahavidya Goddess است. Chandraghanta Puja امروزه اجرا می شود و در ایالت های مختلف هند به ویژه در بنگال غربی ، اودیشا ، ماهاراشترا و گجرات با ذوق و شوق زیادی جشن گرفته می شود.

رنگ سفید نشان دهنده ریاضت و هماهنگی است. این مجموع سایه های دیگر طیف است که نور را منعکس می کند. اگرچه این رنگ تابستانی محسوب می شود ، اما در جشن های هندی اهمیت زیادی دارد.

روز ناوراتری 3
منبع: blogs.timesofindia.indiatimes.com

اگر به سمت جنوب هند ، به ویژه کرلا برویم ، رنگ سفید رنگ سنتی آنها است. از رقص کلاسیک مانند موهینی آتام گرفته تا لباس سنتی ، آنها همه چیز را با رنگ سفید ترجیح می دهند.

و وقتی صحبت از مد می شود ، ارزش خود را در حوزه مد دارد. اگر یک نظرسنجی انجام دهید ، متوجه خواهید شد که اکثر لباس های فرش قرمز تا به امروز سفید هستند. اگرچه این رنگ توجه و مراقبت زیادی می طلبد ، اما می توانید کمی تلاش کنید تا زیبایی و ظرافت مد لباس خود را حفظ کنید. آیا هیچ چیزی برای جلوه دادن درخشش یک لباس تمام سفید به شما کمک نمی کند ، موافقید؟

زنان بنگالی این روز را روز به روز جشن می گیرند

در حال بازگشت به مد ناواراتری ، 9 روز مخفف رنگ های مختلف است ، که نشان دهنده 9 آواتار الهه دورگا است. همانطور که از نامش پیداست. روز سوم با Sindoor – پودر قرمز یا ورمیلیون – مرتبط است. زنان بنگالی این روز را با قرار دادن سیندور بر پیشانی یکدیگر جشن می گیرند. آنها در سارای سفید با حاشیه های قرمز برای puja ظاهر می شوند.

آزادی که رنگ سفید به شما می دهد را نمی توان با هیچ رنگ دیگری اعطا کرد. این رنگ به شما امکان می دهد با هر رنگی ترکیب شده و مطابقت داشته باشید و این ترکیب فقط عالی به نظر برسد.

افراد مشهور با لباس Anarkali
منبع: filmibeat.com

Fashionlady مجموعه ای از گزینه های رنگ سفید را به شما ارائه می دهد. اگرچه سومین روز دورگا پوجا 2021 نشان دهنده رنگ سفید است ، اما لزوما به این معنی نیست که شما با رنگ سفید کامل ظاهر می شوید. برای لذت بردن از حال و هوای جشن ، هنوز می توانید برخی از رنگهای جسورانه مانند قرمز ، بنفش یا برخی سایه های روشن تر مانند طلایی و صورتی را با هم ترکیب کنید. نگاهی بیندازید!

توجه همه را با این لباس زیبا و زیبای آنارکالی سفید با گلدوزی گلدوزی شده در توری و رزام جلب کنید. با هر مناسبت ترکیب می شود. از کفش های پاشنه بلند قرمز و گوشواره های آویزان استفاده کنید. هر روز مانند گذرگاه باند پرواز بپوشید.

سالور کمیز از fzonez سفید
منبع: craftsvilla.com

این یکی از بهترین انتخاب ها برای فصل جشن است. ترکیب کاملی از کرم و طلا باعث می شود این لباس آنارکالی به طول کف برای فصل جشن بی عیب و نقص باشد.

انارکالی سالور کامیز
منبع: mirraw.com

این لباس سفید و صورتی آنارکالی با آستین کامل پیچیده به نظر می رسد و طرح های پیچیده آن روی گردن و پانل زیبایی آن را بیشتر می کند. چورنی تطبیق ساده با حاشیه صورتی آن را برای هر مناسبت یک ست عالی می کند.

[sc:mediad]

شرادا کاپور در طبقه فوق العاده آنارکالی لمس می کند
منبع: mirraw.com

در اینجا یک طرح عالی دیگر برای Dusshera وجود دارد. این آنارکالی به رنگ سفید با کف پوش مناسب زنان از هر قشر است. برای آنها ، این اولین ناوراتری پس از ازدواج است. این لباس به درستی مناسب مناسبت است و عامل “تازه عروس” آنها را به رخ می کشد.

کت و شلوار کرم anarkali
منبع: kalkifashion.com

گلدوزی سنگین و طراحی گردن بلند آن را به مجموعه ای عالی برای فصل جشن تبدیل کرده است. حتی می توانید این آنارکالی زرق و برق دار را برای پذیرایی و مهمانی های عروسی بپوشید. این لباس همچنین به شما این امکان را می دهد که به دلیل طراحی پیچیده از حداقل جواهرات استفاده کنید.

کت و شلوار فریبنده سیاه و سفید بلند آنارکالی
منبع: indiantrendz.com

حالا بیایید به چند ساری بپردازیم که می توانید در فصل 2021 Navratri به کسی بپوشید یا به کسی هدیه دهید.

ساروی ابریشمی که تمام منحنی های شما را کاملاً جلوه دهد و شما را شبیه یک شاهزاده خانم کند ، چطور؟ به این ساری ژاکارد با حاشیه بنفش با کار زری و رزام نگاه کنید. از زیورآلات سنگ بنفش متضاد با یک تکه بزرگ از بنگلاس متناسب استفاده کنید.

سفید سفید پارچه ابریشمی ابریشمی ژاکارد ساری با بلوز
منبع: utsavfashion.in

یا به ساری سنتی استراحت دهید و جدیدترین سبک ساری را برای تغییر امتحان کنید؟ رنگ های جشنواره در این ساری lehenga باعث می شود که در Diwali نیز پوشیده شود. گلدوزی بسیار ظریف و با کیفیت و جذاب است.

سبز و کرم فاکس
منبع: utsavfashion.in

به غیر از کت و شلوارهای آنارکالی ، من تعدادی chaniana choli lehenga شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورم تا از سومین روز ناوراتری لذت ببرید.

اگر بودجه محدودیت شما نیست ، این چولی چوریا ژورژت مصنوعی صورتی و سفید می تواند یک افزودنی عالی برای کمد لباس شما باشد. من فقط سادگی این لباس را دوست دارم که زیبایی را فریاد می زند و هیچ چیز دیگر ، که آن را به یک انتخاب عالی برای این مناسبت فرخنده تبدیل می کند.

نقوش چاکری روی چولی با طرح های منطبق بر روی دامن با الگوهای کوتاه عمودی ، که با یک نوار کمر پهن صورتی رنگ برجسته شده است ، همراه است. این نوار به شما امکان می دهد تا دور کمر باریک خود را چاپ کنید. در حالی که دوپاتای صورتی تزئین شده با سنگ پوشش مناسبی را برای لباس کلی ارائه می دهد.

صورتی و سفید فاکس
منبع: indianclothstore.com

در اینجا یک نسخه پیچیده دیگر از chaniya choli با رنگ سفید روشن است. پارچه نقره ای نقره ای این شبکه خالص ، جلوه ای لوکس به ظاهر شما می بخشد. نقوش گلدوزی شده روی پارچه شفاف با کار گلدوزی مفصل روی سجاف با سایه صورتی همراه است. چولی به شدت دارای کارهای گلدوزی است که در قسمت کمر و دوپا نیز خواهید یافت. این عدد زیبا برای نشان دادن Sindoor Tritiya Navratri است.

خالص خالص lehenga choli
منبع: indusdiva.com

جنیفر وینگت با نام مستعار کومود به دلیل شگفت انگیز چلیلی و ساری با طرح های زیبا از بلوز به نماد مد تبدیل شد. او این گل زیبا صورتی و سفید را می پوشد ، که برجسته ترین آن بلوز با لاتک های طلایی در سرتاسر است. Lehenga با دوبله و زوج زری مطابقت دارد. حتی چانیا از پارچه رشام ساخته شده است که به لباس درخشندگی می بخشد.

جنیفر صورتی سفید
منبع: shruticollection.com
کت و شلوار سفید سایفون anarkali
منبع: cbazaar.in
سفید پنبه zanaaya anarkali
منبع: cbazaar.in

برای مشاهده چهارمین روز ناوراتری ، با ما همراه باشید!