Navratri 2021 روز 7 – ماها سپتامی رنگ سبز

اگر علامت زودیاک شما میزان است ، ماه اکتبر به هر حال با رنگ سبز خوش شانس شما در حال نزدیک شدن است. و هیچ چیز نمی تواند راهی عالی برای استقبال از ماه زودیاک شما باشد مانند استقبال از جشن دورگا پوجا 2021. با گرامیداشت هفتمین روز دورگا پوجا ، ما برخی از جدیدترین مجموعه های طراح را با رنگ سبز جمع آوری کرده ایم.

رنگ سبز Navratri Saptami

در هفتمین روز ناوراتری ، ماها سپتامی به الهه کالاراتری اختصاص داده شده است. این روز همچنین به عنوان روز ساراسواتی پوجا مشخص شده است. رنگ روز سبز است. و ما انتخاب کرده ایم که با این رنگ جشن ماها سپتامی را جشن بگیریم.

[Also Read: Navratri Day 6 – Yellow]

الهه کالاتری
منبع: m.dailyhunt.in

این یکی از رنگهای شخصی من است. سبز شدن یک روز به این معنا نیست که روی هر تکه سبزی کار خواهید کرد. من مخصوصاً بعد از دیدن جنیفر لوپز در حال راه رفتن روی فرش قرمز اسکار با یک لباس سبز یک شانه ، وسواس زیادی به این سایه پیدا کردم.

لباس مجلسی یک شانه سبز
منبع: craftsvilla.com

اگر تا به حال “مد روز سبز” را در گوگل جستجو کنید ، با پیوندهای زیادی که شما را به مجموعه ای از وسایل مد سازگار با محیط زیست هدایت می کند بمباران می شوید. این روند دوستدار زمین همیشه چیز فوق العاده ای بوده است. بنابراین ، با تقدیم نسخه امروز به دوستداران زمین ، برخی از برترین های مجموعه ما از مجموعه های سبز را به شما پیشنهاد می کنم.نگاهی بیندازید!

من این لباس سبز آنارکالی را بسیار زیبا و جذاب می دانم. تزئینات ظریف که در لباس کلی دیده می شود ، گلدوزی گل روی سینه را در سایه های آبی ، قرمز و طلایی ستایش می کند. ترکیب فوق العاده سبز دریا و آبی تیره به زیبایی این قطعه کت و شلوار می افزاید.

گلدوزی سبز رنکس آنارکالی
منبع: manisharora.com

لباس های ماکت بالیوود جدیدترین لباس های پرطرفدار هستند که هر خانمی مایل است به کمد لباس خود اضافه کند. اگر از طرفداران کارینا کاپور هستید ، این لباس را بپوشید اگر در Navratri 2021 باید بپوشید. کارین این لباس زیبا را اخیراً در نمایش Jhalak Dikhla Jaa پوشیده است. کار خاتالی و کار دستی چیزی است که این لباس را افسانه می کند. قسمت زیرین یا شراره یا پایین آن ژرژت است که باعث می شود وقتی در جشن ها استفاده می شود بسیار زیبا و زیبا به نظر برسد. هیچ چیز بهتر از دوز مد Bebo در روال معمول ما نیست.

کارینا کاپور در سالور سبز
منبع: indiantrendz.com

این یکی دیگر از لباسهای سبز نئونی عالی با طرح آنارکالی غنی است که دارای یک کت کوتی با روکش های پهن دوزی شده است که این لباس را به مجموعه ای از دوران مغول تبدیل می کند. نقوش پیچیده ای که به طور تصادفی روی آستین ها پاشیده می شود و لبه ای شبیه به آن دارد ، طعم قومی این قطعه کت و شلوار را افزایش می دهد. دوپاتای خالص گلدوزی شده با رنگ صورتی با حاشیه ای مطلوب شما را در میان جمعیت متمایز می کند.

[sc:mediad]

ژاکت نئون سبز آنارکالی
منبع: ohnineone.com

یک نسخه تکراری بالیوود برای کسانی که عاشق کاریشما کاپور هستند.

این آنارکالی با شراره با یک سایه پاستلی شیرین سبز با کرم برجسته شده است. طراح با جلوه دادن به گلدوزی پیچیده و سنگین گلدوزی ، ناحیه قفسه سینه را برجسته کرده است و جلوه ای باشکوه به گروه داده است. من فکر می کنم این لباس ساده و در عین حال شیک است.

karishma kapoor طراح anarkali
منبع: mirraw.com

کت و شلوار طراح آنارکالی به طول برای زنان جوان که مشتاق به دست آوردن ماکت بالیوود هستند.

این طرح گردن منحصر به فرد با کارهای گلدوزی سنگین در قسمت بالای کت و شلوار و آستین های آبی ، طلایی و نقره ای با طراحی گردن معمولی سنتی انجام شده است. نیم تنه دارای تکه دوزی است. دوپاتا بودن در یک رنگ ، ظاهر کلی این لباس آنارکالی را متعادل می کند.

کریشما کاپور طراح anarkali salwar کت و شلوار
منبع: mirraw.com

در اینجا برخی از موارد جذاب دیگر به لیست اضافه شده است. از این لهنگا دیدن کنید که برای چشم های شما یک درمان است.

اگر بودجه محدودیت شما نیست ، این یک عدد فوق العاده برای شما است. این lehenga با الهام از Sabyasachi با یک بلوز بسیار گلدوزی شده در رنگ متضاد آبی ارائه می شود ، که برجسته ترین ویژگی این lehenga سبز نئون است. شما مطمئناً به محض پوشیدن لباس در این محفل مورد توجه قرار خواهید گرفت. بلوز آستین دار مخملی آبی با گلدوزی مجلسی از جنس طلا بر روی یقه بلند آن و همچنین آستین ها با گلدسته طلا همراه است.

دامن با کار گلدوزی تطبیق یافته روی سجاف روی پارچه شفاف تأکید شده است. برای جلوه دادن به لباس ، lehenga دارای یک پارچه داخلی چاپ شده است که از طریق تور قابل مشاهده است.

چولی سبز لهنگا
منبع: kalkifashion.com

اگر به دنبال چیزی هستید که ظاهر شما را خوشایند نشان دهد ، این lehenga شیک می تواند انتخاب ایده آل شما باشد. این جورجت لهنگا چولی که بدن را در آغوش می گیرد دارای چاپ های پولکا روی پارچه رشام است. این بلوز آستین کامل دارد و یوغ آن را با چاپ زیبا در چند رنگ برجسته کرده است که باعث جذابیت بیشتر این لباس می شود. دوپاتای منطبق با حاشیه های تطبیق دهنده به رنگ صورتی و آبی طرف شده است.

Georgette Green Lehenga Choli
منبع: shreedesignersaree.com

این یکی از مورد علاقه های شخصی من است. این لهنگا رنگ طاووس دارای یک بلوز و دامن تزئین شده است. زیبایی این لباس ، طرح بلوز فوق العاده آن است که با آستین های توری کاملا دوزی شده و در یوغ و پشت آن کریستال پوشیده شده است.

حتی lehenga با طرح های کریستالی با گلدوزی سفید روی پارچه توری پوشیده شده است. نوارهای عمودی پارچه توری با یک نوار کمر مخمل برجسته شده است. دوپاتای خالص در رنگهای صورتی و سبز با حاشیه زری با آینه کاری مطابقت دارد.

رنگ سبز زیبا مهمانی بپوشید Lehenga Choli
منبع: lehenga.pk

امیدوارم از این پست گسترده در مورد گروه های سبز هندی لذت برده باشید! منتظر رنگهای Navrartri 2021 بیشتر و آنچه در رنگ روز Navratri 8 بپوشید باشید.

منبع تصاویر: pinterest