Small Talk: ماسک ناخن Holo Nail & Nail Essence Pocket Dr.wonder – THE YESSTYLIST – وبلاگ مد آسیایی

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

در طول بسیاری از پست های وبلاگ Small Talk ، YesStylists تقریباً همه ماسک هایی را که جامعه K-Beauty ارائه می دهد امتحان کرده اند-به استثنای ماسک های ناخن! این بار ، ویراستاران تصمیم گرفتند که خدمات مراقبت از ناخن Dr.wonder را پوشش داده و ماسک ناخن Holo Nail و Nail Essence Pocket Pen را برای ناخن ها و کوتیکول های سالم آزمایش کنند. برای مشاهده نحوه عملکرد این دو محصول ناخن روی آنها بخوانید!

زو: آیا فقط من هستم یا خشک شدن و پوسته پوسته شدن انگشتان و کوتیکول ها در این زمان از سال طبیعی است؟ هنوز پاییز نشده است!

میشل: من تو را احساس می کنم! کوتیکول های من همیشه پوسته پوسته می شوند ، lol. نمی توانم تصور کنم در زمستان چگونه خواهند بود.

ملانی: تو تنها نیستی! من باید هر ساعت کرم دست بزنم ، به خصوص پس از ضد عفونی و شستن دست ها.

سارا: من با خشکی دست ها دست و پنجه نرم نمی کنم ، اما تغذیه آنها پس از همه شستن دست ها و ضدعفونی کننده هایی که اخیراً انجام می دهیم بسیار مهم است!

زو: درست می دانم! از آنجا که ما اغلب ماسک های صورت و سایر مراقبت های پوستی را برای Small Talk پوشانده ایم ، فکر کردم جالب است که ببینم مراقبت از ناخن می تواند چه کاری انجام دهد!


زو: چگونه همه پیدا کردند ماسک ناخن هولو؟

ملانی: من قبلاً ماسک ناخن را امتحان نکرده ام و بسته بندی این ماسک واقعاً قابل نمایش در اینستاگرام است.

سارا: بله ، بسیار زیبا بود ، اوگ design️ من عاشق طرح هولوگرافیک بودم ~ قطعاً خوش رنگ ترین ماسکی که تا به حال استفاده کرده ام!

میشل: میدانم! من عاشق چیزهای براق هستم بنابراین فوری بود.

زو: همینطور ، این طراحی براق بود که مرا جذب کرد. با کمال تعجب ، تناسب نیز بسیار خوب بود! نگران بودم خیلی تنگ یا شل شود.

سارا: من فکر کردم کمی شل شده است ، اما احتمالاً برای اطمینان از لغزش آسان است!

ملانی: من فکر می کردم که مال من نیز کمی شل شده است ، اما قدردانی کردم که می توانید آنها را به صورت جداگانه برای هر انگشت جدا کنید!

سارا: بله ، من نیز آن را دوست داشتم! من در ابتدا نگران بودم که حرکت مختل شود.

میشل: هاها ، به طرز شگفت انگیزی می توانم کارهای زیادی با ماسک ناخن انجام دهم ، به جز تایپ کردن (سعی کردم و نشد).

ملانی: اینجا هم همینطور! من واقعاً نمی توانم تلفن خود را با ماسک ناخن تایپ کنم یا بکشم.

سارا: Omg، YES من با طراحی صفحه لمسی برنده شدم – احتمالاً قسمت مورد علاقه من است. من فکر می کردم این کار خوب انجام می شود ، زیرا من هنگام استفاده از ماسک ناخن از تلفن و لپ تاپ خود استفاده کردم.

زو: من سعی کردم روی IG حرکت کنم و آن را پوشیدم – این کار کرد ، اما برای تایپ کردن روی تلفن من کمی تلاش لازم بود.

سارا: مجبور شدم به آرامی تایپ کنم و ماسک ها آنقدر بزرگ بودند که به نقاط تلفن من نرسید. ماسک ناخن Holo برای کسانی که به سختی می توانند مولد بودن خود را متوقف کنند بسیار مناسب است.

ملانی: بله ، من سعی کردم اما هر بار که آن را تکان می دادم از بین می رود. من ذات داخل ماسک ناخن را مقصر می دانم!

میشل: درست است ، انگشتانم در داخل ماسک بسیار در حال حرکت بود! مدام مجبور بودم آنها را در اعماق داخل هل دهم.

زو: اوه آره! من کاملاً شگفت زده شدم که جوهر غلیظ و خامه ای بود!

سارا: وقتی ماسک را برداشتم و کرم سفید روی انگشتانم را دیدم ، متعجب شدم! بسته بندی می گوید که جوهر را بگذارید تا جذب شود ، اما مجبور شدم آن را پاک کنم زیرا خیلی کثیف بود.

میشل: در همان حال ، من آن را کمی چرب دیدم ، بنابراین همه را پاک کردم … هرچند احساس می کردم که یک اسراف خوب است.

زو: فقط مازاد آن را دور انگشتانم مالیدم. من دوست دارم که هیچ احساس بدی مانند ماسک های ملحفه به جا نگذارد!

ملانی: بله ، من کاملاً با سارا موافقم ، من طرفدار بافت خنثی نیستم … من همچنین انگور را مانند کرم دست روی تمام دستانم پاک کردم.

زو: شاید به این دلیل است که من واقعا پوست و دستهایم خشک است ، اما من آن را به هیچ وجه شل و ول نکردم! برای من بیشتر شبیه یک پایان نرم بود. ترکیبات مغذی هستند ، بنابراین شاید به همین دلیل است.

میشل: بله ، من فکر می کنم کره شی در آن وجود دارد.

سارا: تن مواد مغذی عالی برای رطوبت و پروتئین ها برای افزایش سلامت ناخن وجود دارد – مانند فیلترهای ترشح حلزون ، پانتنول ، کلاژن و ویتامین ها.

ملانی: من حدس می زنم فیلتراس مخاط حلزون بافت گوی را توضیح می دهد!

زو: همچنین دارای کراتین برای ترمیم پروتئین های آسیب دیده است! من تا به حال فقط کراتین را در شامپوها و درمان های مو دیده ام ، بنابراین این برای من بسیار جدید است

ملانی: زوئی ، آیا انگشتان دست شما بعد از استفاده کمتر پوسته پوسته شد؟ با تشکر از همه این مواد ، ناخن های من بسیار براق و براق به نظر می رسند.

زو: بله ، همه کوتیکول های پوسته پوسته من را صاف کرد. من مدت کوتاهی پس از استفاده از ماسک به حمام رفتم و مجبور شدم دست و انگشتانم را بشویم ، بنابراین دوباره خشک شدند. قبل از خواب باید از ماسک ناخن استفاده می کردم!

میشل: من کارم را قبل از خواب انجام دادم و متوجه شدم اثرات آن بسیار سریع است – من مدتهاست ناخن هایم را به این اندازه براق ندیده ام!

ملانی: من فکر می کنم این ماسک ناخن یک چیز معمول شبانه است.

زو: هنوز مقدار زیادی جوهر در داخل ماسک ها باقی مانده بود ، بنابراین من خودم را آزاد کردم که از آنها در نوک انگشتانم نیز استفاده کنم ، lol.

میشل: ای کاش به این فکر می کردم! انگشتان پای من در وضعیت بدی قرار دارند.

ملانی: اوه ، من هنوز آنها را روی انگشتان پای خود امتحان نکرده ام. شاید بخواهم چون هنوز یک بسته دیگر دارم! اگر آنها را روی انگشتان پای خود بگذارم فکر نمی کنم بتوانم راه بروم.

زو: بله ، من آن را توصیه می کنم! من در آنها خوب راه می رفتم اما bf فکر می کرد آنها شبیه پنجه های هیولا هستند. تناسب اندام برای انگشتان شست پا کمی محکم بود ، اما بقیه خوب بودند.

ملانی: هههه امشب امتحان میکنم

سارا: جوهر گوجه فرنگی باعث شد انگشتانم کمی خفه شده و در ماسک tbh احساس خارش کنند. من حدس می زنم من به تغذیه اضافی احتیاج ندارم زیرا دست یا ناخن خشک ندارم.

زو: سارا اومگ ، چه مدت آنها را به حال خود رها کردی؟

سارا: من وقت گذاشتم اما فکر نمی کنم خیلی طولانی باشد … شاید 20 دقیقه؟

میشل: دستان من به طور معمول خشک نمی شوند ، اما ناخن هایم پس از پنج سال ناخن ناگهانی با ژل از بین می روند ، بنابراین این بیشتر برای من یک ماموریت نجات بود.

سارا: سارا: من همچنین بوی ماسک را دوست دارم – فوق العاده سبک و دلپذیر.

زو: رایحه خوب و آرامش بخش بود!

ملانی: میشل ، فقط از روی کنجکاوی ، آیا ماسک ناخن لاک ناخن شما را خراب کرد زیرا من آن را روی ناخن های برهنه استفاده کردم!

میشل: ههه من وقتی استفاده کردم لاک ناخن نداشتم! من 100٪ مطمئن نیستم ، اما فکر می کنم بهتر است این کار را روی ناخن های برهنه انجام دهم.

زو: من لاک ناخن ژل سختی زده بودم ، بنابراین نمی توانم تأثیر آن را روی ناخن های واقعی خود ببینم ، اما می توانم بگویم که ماسک روی لاک ناخن تأثیر نمی گذارد.

میشل: آه ، خوب است بدانید! من از قلم جیبی Nail Essence در تمام مدت و ماسک ناخن ، بنابراین این دو نفر ناجی واقعی ناخن و کوتیکول من بوده است! بچه ها چطور قلم جیبی را پیدا کردید؟


سارا:من دوست دارم چقدر راحت است! ظاهری شبیه به هایلایت سبز دارد و می توانید آن را به راحتی حمل کرده و در هر زمان به راحتی از آن استفاده کنید.

ملانی: مرا به یاد مجموعه قلم هایلایتر من انداخت.

میشل: میدانم! من واقعاً امروز آن را در کیفم دارم!

زو: امگ ، من کاملا عاشق جوهر جیبی هستم! آن را در کیف خود نگه می دارم و هر روز نیز از آن استفاده می کنم.

سارا: استفاده از برس آسان است و جوهر سبک به سرعت خشک می شود! فوق العاده شلوغ است

میشل: می ترسیدم که اصل به اندازه کافی سریع بیرون نیاید ، اما خوشحالم که اشتباه کردم! عاشق طرح.

زو: زوئی: من بعد از هر روز استفاده از کوتیکول های خشک خود بهبودهایی را مشاهده کرده ام. همچنین رایحه ظریف گل آرامش بخش است.

ملانی: اینجا هم همینطور!! استفاده از آن بر روی ناخن های من نیز به نظر من رضایت بخش است.

سارا: بله Zoe ، رایحه آن بوی فوق العاده طبیعی و ارگانیک دارد ~ حدس می زنم به خاطر همه روغن های گیاهی باشد! آفتابگردان ، کاملی ، ماکادمیا ، زیتون ، گل مغربی ، بادام ، زردآلو ، جوجوبا و موارد دیگر وجود دارد

ملانی: به نظر من خنده دار است که می توانید از آن نه تنها برای ناخن های خود بلکه برای زیر چشم ها و حتی مچ پای خود استفاده کنید!

میشل: اوه صبر کن … من می توانم؟

زو: بله ، من آن را از وب سایت Dr.wonder نیز خواندم!

ملانی: این همان چیزی است که در دستورالعمل ها آمده است. آیا بچه ها آن را به غیر از ناخن های خود در جاهای دیگر امتحان کرده اید؟ می توانید آن را در هر نقطه از پوست خشک استفاده کنید.

زو: من این کار را نکرده ام ، اما من می گویم ممکن است تجربه مشابهی با استفاده از روغن های صورت داشته باشد ، مگر اینکه این بار با برس استفاده شود.

سارا: اوه صبر کن ، من هیچ نظری نداشتم! این یک تغییر بزرگ بازی است!

سارا: مناطقی وجود دارد که ماسک هولو نمی توان به آن دست یافت ، مانند توری بین انگشتان شما – حدس بزنید در این صورت می توانم از قلم جیبی استفاده کنم!

زو: من شوکه شدم که با وجود استفاده روزانه ، هنوز نیمی از قلم برایم باقی مانده است! اکنون که می دانم می توانم از قلم جیبی Nail Essence برای سایر قسمت های پوستم استفاده کنم ، سریعتر دفو می شود.

میشل: هرچند با این محصول کمی دف پیش می رود! من فقط چند قطره برای تغذیه فوق العاده ناخن هایم لازم دارم.

زو: قلم جیبی Nail Essence برنده واضحی است.

ملانی: YAS! وقتی کارم تمام شد قلم را دوباره خریداری می کنم ~ این یک محصول چند منظوره است که می توانید در حین حرکت از آن استفاده کنید. امیدوارم به #اهدافم مانند سارا با استفاده مداوم دست پیدا کنم.

سارا: شخصاً بیشتر تحت تأثیر این برنامه قرار گرفتم ماسک ناخن هولو زیرا من عاشق بسته بندی درخشان و طراحی خلاقانه آن هستم که به من اجازه می دهد تا چند کار را بر اساس رضایت قلبم انجام دهم. انجام این کار با دوستان نیز سرگرم کننده است!

میشل: قلم عصاره تقریباً برای من ماسک را لبه می کند! این بسیار راحت است ، فقط چیزی که در مورد کشیدن اصل با قلم بسیار رضایت بخش است! آرزو می کنم Dr.wonder در رنگهای مختلف بسته بندی شود ، بنابراین به نظر می رسد مجموعه قلم هایلایت من باشد!

زو: گرچه من این را دوست دارم ماسک ناخن هولو، من کنجکاو هستم که ماسک های دیگر دکتر واندر را امتحان کنم – مانند آبگرم پارافین ناخن.

میشل:به نظر می رسد بسیار شدید است ، اما من نمی توانم صبر کنم تا امتحان کنم ، هااا!