Small Talk: GRAYMELIN Cleansing Oils – THE YESSTYLIST – بلاگ مد آسیایی

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

از هر متخصص زیبایی بپرسید که روال زیبایی آنها شامل چه مواردی می شود و مطمئناً خواهید شنید که روغن پاک کننده بخشی از رژیم است. برنامه مراقبت از پوست ده مرحله ای کره ای با یک روغن پاک کننده برای تمیز کردن مکرر شروع می شود ، اما شاید یکی از نادیده گرفته شده ترین مراحل مراقبت از پوست باشد. روغن های پاک کننده آرایش ، کرم ضد آفتاب ، کثیفی و سایر ناخالصی ها را به آرامی حل کرده و در عین حال پوست را نرم و مرطوب نگه می دارد. از همه بهتر این است که برای انواع پوست (درست شنیدید، انواع پوست های چرب) قابل استفاده است!

در قسمت این ماه Small Talk، YesStylists بررسی می‌کند تا ببیند آیا ما در بازی پاکسازی خود هستیم یا خیر. برند کره ای مراقبت از پوست GRAYMELIN از مواد طبیعی ملایم و تایید شده برای فرمولاسیون محصولاتی استفاده می کند که برای انواع پوست ایمن هستند. ما روغن پاک‌کننده اسطوخودوس، روغن پاک‌کننده شکوفه‌های گیلاس تازه و پرفروش‌ترین روغن پاک‌کننده دیوانه کانولا را امتحان کردیم تا ببینیم چقدر در مرحله پاک‌سازی روغن یک روال مراقبت از پوست موثر هستند!

اگنس: دختران شما چقدر نظم دارید که بعد از یک روز طولانی صورت خود را تمیز کنید؟ گاهی اوقات ، من آرزو می کنم که بتوانم انگشتانم را بفشارم و فوراً پوست را تمیز کنم!

آنجلا: از آنجایی که من پوست چربی دارم ، مراقب پاک کردن صورتم بعد از یک روز طولانی هستم. اگر من این کار را انجام ندهم ، فاصله زیاد دور نیست.

میشل: TBH ، من با پاکسازی خود آنقدر مذهبی نیستم. ? اگر آرایشی در کار باشد، یک پاکسازی دوگانه کامل انجام می دهم، اما در غیر این صورت تنبل می شوم و این مرحله را رد می کنم. با این حال، من بیشتر دچار جوش های پوستی شده ام، بنابراین رژیم پاکسازی خود را افزایش داده ام!

اگنس: آه ، من فکر می کنم آنجا با تو هستم ، میشل! آنجلا ، به نظر می رسد شما در بازی خود عالی هستید. ?

آنجلا: تهدید جوش های آینده منو اینجوری کرد!

اگنس: ? چه محصولاتی روتین مراقبت از پوست شما را تشکیل می دهند؟

آنجلا: من از ژل پاک کننده صورت، تونر و گاهی سرم استفاده می کنم. من قبلاً به دلیل نوع پوست چربم از روغن پاک کننده استفاده نکردم ، زیرا فکر می کردم آخرین کاری که می خواهم انجام دهم این است که روغن بیشتری به صورت خود اضافه کنم.

میشل: من حتی اگر پوست مختلطی دارم ، بزرگترین طرفدار روغن های پاک کننده نیستم! من معمولا بیشتر دختری هستم که آرایش را ذوب می کند و ژل شوینده.

اگنس: من فکر می کردم که پاک کننده های روغن هرگز روی پوست چرب نیز کار نمی کنند! اما از زمانی که پاک کننده آرایش میسلارم تمام شده بود و با GRAYMELIN مواجه شدم، مشغول خرید آنلاین بودم. من شیفته انواع روغن های پاک کننده آن بودم و برای امتحان چیز جدیدی ماجراجو بودم.

اگنس: دختران چقدر مشتاق هستید که این روغن های پاک کننده را امتحان کنید؟

آنجلا: شوکه شده ام که تبدیل شده ام.

اگنس: WOW، قبلا تبدیل کنید؟! شما از کدوم استفاده کردید؟

آنجلا: من روغن پاک کننده اسطوخودوس تصفیه کننده GRAYMELIN را امتحان کردم. من در ابتدا نگران آزمایش روغن پاک کننده بودم. با توجه به پوست چربم، فکر می کردم در نهایت دچار گرفتگی منافذ و جوش می شوم. هیچ کدام از آن اتفاق نیفتاد!

میشل: اینجا هم همینطور. از زمانی که اخیراً روغن پاک کننده GRAYMELIN’s Vita Yuja را برای بررسی آزمایشگاه زیبایی خود امتحان کردم، کاملاً نظرم را در مورد روغن های پاک کننده تغییر داده ام. روغن پاک کننده کانولا دیوانه که این بار آزمایش کردم نیز بسیار عالی بود.

آنجلا: حالا پاک کننده آرایش چشم و لب من دست نخورده در حمام نشسته است. ها! اگنس کدوم رو امتحان کردی؟

اگنس: خوب ، به نظر می رسد که ما سه نفر یک دوست جدید پیدا کردیم ، هااا! من روغن پاک کننده شکوفه گیلاس تازه را امتحان کردم که باعث شد تمام شک و تردیدهای من در مورد روغن های پاک کننده برطرف شود. مال من قرار است برای همه نوع پوست کار کند، اما شنیده ام اسطوخودوس مخصوصا برای پوست های چرب خوب است. درست است؟

آنجلا: بله ، نسخه اسطوخودوس به منظور از بین بردن سبوم به ویژه در حالی که آرایش را پاک می کند ، ساخته شده است ، بنابراین این نسخه دقیقاً با نیازهای من مطابقت دارد. این کار را در هر دو جبهه انجام داد.

اگنس: می توانم تصور کنم اسطوخودوس آرام بخش است!

آنجلا: رایحه اسطوخودوس بسیار ضعیف است، بنابراین مطمئن نیستم که آنطور که انتظار می رفت مرا آرام کند، اگرچه از حضور آن قدردانی کردم.

اگنس: TBH ، وقتی برای اولین بار کلزا خواندم ، به روغن پخت و پز فکر کردم. ?

آنجلا: منم همین فکرو داشتم!

میشل: همین جا… من حداقل نگران بودم. ?

اگنس: یوجا را بیشتر ترجیح می دهید یا کانولا؟

میشل: این تماس سختی است ، اما یوجا تقریباً از کلزا خارج می شود ، زیرا در از بین بردن آرایش م effectiveثرتر بود.

آنجلا: آیا رایحه قوی روی روغن پاک کننده کانولا Crazy است؟

میشل: تقریباً هیچ بویی وجود ندارد ، دقیقاً من آن را دوست دارم.

اگنس: مال من قرار است رنگ پوست را احیا و درخشان کند ، اما من به جز توانایی آن در پاک کردن آرایش ، تأثیر زیادی متوجه آن نشدم. رایحه شیرین و آب نبات بسیار ملایم بود.

آیا هیچکدام از شما فکر می کنید که بافت با اولین لمس بسیار چرب است؟

آنجلا: اوه بله ، در ابتدا بسیار چرب بود ، اما بعد از اینکه آب اضافه کردم ، فوراً به بافت شیری تبدیل شد.

میشل: من مطمئن نیستم که شیری من شیری رنگ شده است ، اما این باعث می شود که صورت من نرم و هیدراته شود تا اینکه یک فیلم چرب مانند آنچه می ترسیدم ایجاد کند. ?

اگنس: فکر می‌کنم کمی خیلی زیاد است. هنگامی که آن را بیرون می کشیدم ، دستانم نمناک بود ، بنابراین قبلاً شیری بود. من به احساس فوق العاده غلیظ و چرب عادت ندارم ، اما برخی از نظرات مشتریان را به صورت آنلاین می خوانم و در واقع باید چنین احساسی داشته باشد. با این حال، من از پرداخت نرم و هیدراته قدردانی می کنم!

آنجلا: از آنجایی که آرایش من معمولاً آرایش چشم‌های زیادی را شامل می‌شود، قدردانی می‌کنم که روغن پاک‌کننده GRAYMELIN هنگام برداشتن خط چشم، سایه چشم و غیره چشم‌هایم را نیش نمی‌زند.

اگنس: یکسان! من به دلیل استفاده از خط چشم غلیظ با آرایش چشم سنگین هستم، اما حتی زمانی که به طور تصادفی مقداری از آن را به داخل آن مالیدم، چشمانم را اذیت نکرد. >.<

آیا توانستید همه آرایش خود را با یک حرکت بشویید؟

میشل: چند بار برای من شستشو داد…

آنجلا: من هم میشل.

اگنس: OMG، من سه نفر!

آنجلا: برای شستن آرایش ضد آب ، مانند خط چشم ، تلاش بیشتری لازم بود!

اگنس: هر چقدر هم چرب باشد ، نتوانستم آرایش خود را به طور کامل پاک کنم. مجبور شدم از چند پمپ اضافی برای آن خط چشم سرسخت استفاده کنم.

آنجلا: این اتفاق برای من هم افتاده است!

میشل: میدانم. گاهی اوقات فقط برای کمک بیشتر در پاک کردن آرایش چشم ، از آب میسل استفاده می کردم. ?

آنجلا: وای نه!

اگنس: فکر می‌کنم در روزهایی که آرایش خود را به حداقل برسانید بهترین کار را خواهد داشت، اما من امیدوار بودم که این روغن پاک‌کننده فروشگاه یک‌دست من باشد، هاها.

میشل: بله ، برای روزهایی که به طور کامل آرایش می کنم-که اغلب اینطور نیست-ممکن است به مرهم پاک کننده آرایش بازگردم.

اگنس: هوم، من فقط برای پاک کردن آرایش به آب میسلار متوسل می‌شوم و این روغن پاک‌کننده را برای یک روز آرایش آسان می‌گذارم. از جنبه های مثبت ، خوشحالم که در حالی که صورتم را تمیز می کردم ، رطوبت پوست من را از بین نمی برد.

آنجلا: موافق من قدردانی می کنم که بعد از تمیز کردن دیگر آن احساس تنش را احساس نمی کنم.

اگنس: آیا پیشرفت چشمگیری در پوست خود مشاهده کردید؟

میشل: TBH ، نه واقعا. اما احساس می کنم با پاک کردن چربی صورت و تازه نگه داشتن آن ، احتمالاً در حال حاضر بسیار مفید است.

س Rال تصادفی … آیا به نظر شما پمپ دارای زاویه عجیبی است یا فقط مال من بوده است؟ گهگاه محصول به جای دست من روی دیوار حمام فرود می آمد. ?

آنجلا: بله ، زاویه پمپ عجیب است. وقتی بیش از یک بار پیاپی آن را فشار دادم کمی آشفتگی ایجاد کرد. شاید به این دلیل است که دهانه پمپ واقعا باریک است. هر زمان که به شدت فشار می‌دادم، این اتفاق می‌افتاد و محصول را از کف دستم بیرون می‌زدم.

اگنس: LOL ? من این را تجربه نکردم! اما آنقدر بلند است که نمی تواند در قفسه دوش من جا بگیرد!

آنجلا: موافقم ، عظیم است. بطری GRAYMELIN من از شامپو و شستشوی بدن من بزرگتر است!

اگنس: هاها، خوشبختانه این نوع روغن باید به راحتی از روی سطوح تمیز شود. تصور کنید روغن دیگری بود >.

آنجلا: از آنجایی که هر بار چند بار آبکشی لازم است تا صورت شما پاک شود، متوجه شدم که چرا اینقدر بزرگ است.

اگنس: هوم ، من تعجب می کنم که آیا گریملین قبلاً به این فکر کرده است. اگر نشدند شانس آوردند!

میشل: من باید در پاکسازیم بیشتر مذهبی باشم!

اگنس: موافقت شد! من هم باید آیا هر دوی شما به استفاده از پاک کننده ادامه خواهید داد؟

آنجلا: کاملا. چشمانم را به دنیای پاکسازی مضاعف باز کرد. قبلاً ، پس از استفاده از پاک کننده آرایش ، پاک کننده صورت خود را برای انجام کارهای سنگین پاک کننده همه چیز دیگر ، مانند کرم BB ، گذاشتم. این روغن پاک کننده وظیفه اولیه را انجام می دهد که ابتدا همه چیز را روی صورت من پاک می کند که تا پاکسازی صورت دوم، کار کمی برای انجام دادن باقی نمانده است!

اگنس: به همین ترتیب. من برای تمیز کردن صورتم فقط به پاک کننده آرایش متکی بودم و به دنبال آن شستشوی صورت انجام می شد. من هنوز این روغن تمیز کننده را برای پاکسازی مضاعف استفاده می کنم. این باعث می شود که پوست من انعطاف پذیر و مرطوب بماند، زیرا ما به سمت دماهای سردتر پیش می رویم. ❄️

میشل: من می گویم که پمپ تنها چیزی است که 100 sure در مورد آن مطمئن نیستم. در غیر این صورت ، من کاملاً به پاک کننده های روغن و به GRAYMELIN تبدیل شده ام ، lol.

آنجلا: من هم همینطور. این اولین بار است که از GRAYMELIN استفاده می کنم و اکنون طرفدار آن هستم. اگنس ، آیا متوجه شدید که شکوفه گیلاس برای پوست شما مفید است؟ این ماده ای نیست که من تا به حال روی پوستم استفاده کرده باشم.

اگنس: اولین بار است که از این ماده استفاده می کنم. قرار است پوست را روشن کند ، اما TBH ، من در این زمینه زیاد توجه نکردم ، بنابراین فکر نمی کنم شما چیز زیادی را از دست داده اید. ?

آنجلا: میشل ، تصور شما از استفاده از کلزا در حال حاضر چیست؟

میشل: اگر از آرایش سنگین استفاده نمی کنم ، این روغن پاک کننده کلزا را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار می دهم! من عاشق این هستم که نسخه کانولا فوق العاده ملایم است، شاید حتی بیشتر از نسخه یوجا.

اگنس: پاک کننده های روغن برای ماندن اینجا هستند. ممکن است چند مورد دیگر را امتحان کنم. من واقعا مشتاق کانولا هستم، هه.

میشل: به دنبال آن برو! من مشتاق نسخه شکوفه های گیلاس هستم، هاها. این نام فقط رویایی به نظر می رسد!

اگنس: این نزدیکترین چیزی است که می توانیم در حال حاضر به شکوفه های گیلاس داشته باشیم!

آنجلا: من بسته بندی مینیمالیستی را دوست دارم – ساده و بدون سر و صدا. اما مهمتر از همه، این محصول ملایم است و پوست من را مسدود نمی کند یا آن را در برابر جوش آسیب پذیر نمی کند.

اگنس: دقیقا. حداقل بسته بندی با فرمولاسیون صحبت می کند. این واقعیت که غیر کومدوژنیک است مهمترین چیزی است که هنگام استفاده از پاک کننده روغن یا هر چیز روغنی در این مورد باید به آن توجه کنید.

در کل ، من فکر می کنم ما می توانیم بگوییم که ما بازی مراقبت از پوست خود را با افزودن یک روغن پاک کننده GRAYMELIN به روال معمول خود افزایش داده ایم. حتی اگر آرایش ما را به طور موثری پاک نکند ، روغن تمیز کننده پوست ما را سالم نگه داشته و سطح رطوبت را کنترل می کند.

مربوط:

(4 بار بازدید ، 2 بازدید امروز)