@TheYesStylist اینستاگرام شرایط و ضوابط هدیه GAMSA – THE YESSTYLIST – بلاگ مد آسیایی

مهلت: 24 نوامبر 2021، ساعت 10:00 شب به وقت هنگ کنگ

تعداد برندگان: پنج برنده و هر کدام یک دوست تگ شده

لیست کامل جوایز:

پنج برنده و دوستان تگ شده آنها هر کدام پنج محصول آرایش یا مراقبت از پوست را که توسط سردبیران انتخاب شده است دریافت خواهند کرد.

برای شانس بردن، به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

 1. @TheYesStylist را در اینستاگرام دنبال کنید
 2. پست هدیه را در اینستاگرام لایک کنید
 3. با اطلاعات زیر نظر دهید:
  • دوستی را تگ کنید که از او سپاسگزار هستید
  • یک برند K-Beauty را که هر دو دوست دارید تگ کنید

شرایط و ضوابط

 1. دوره ورود از 17 نوامبر 2021، ساعت 4:30 صبح به وقت هنگ کنگ تا 24 نوامبر 2021، 10:00 بعد از ظهر به وقت هنگ کنگ است.
 2. هر شرکت کننده فقط می تواند یک اثر ارسال کند. ورودی های متعدد باطل تلقی می شود.
 3. پنج برنده به صورت تصادفی انتخاب خواهند شد.
 4. برندگان در اینستاگرام TheYesStylist@ اعلام خواهند شد و از طریق پیام دایرکت اینستاگرام در 25 نوامبر 2021 اطلاع رسانی خواهند شد. برای دریافت جایزه، برندگان باید ظرف 24 ساعت پس از اعلان پاسخ دهند و نام کامل، آدرس پستی، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را ارائه دهند. .
 5. جوایز توسط The YesStylist ارسال خواهد شد.
 6. جوایز غیرقابل انتقال هستند و نمی توان آنها را به صورت نقدی یا اعتبار YesStyle بازخرید کرد.
 7. YesStyle و YesStylist هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل یا نقص فنی در شبکه های ارتباطی یا ورود دیرهنگام، گم شده، ارسال نادرست، تأخیر، نامناسب، ناقص، خراب یا نادرست، اعم از خطا، قطع انتقال یا موارد دیگر ندارند. YesStylist این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که هر ورودی را که به نظر The YesStylist حاوی محتوای اعتراض‌آمیز، شامل، اما نه محدود به فحاشی، برهنگی و زبان بالقوه توهین‌آمیز، رسوایی، تحریک‌آمیز یا افتراآمیز باشد، رد صلاحیت می‌کند.
 8. همه نظرات ارسال شده به طور خودکار به مالکیت YesStyle و The YesStylist تبدیل می شوند. با ارسال نظرات و اطلاعات شخصی، شرکت کنندگان با استفاده از نام واقعی یا نام مستعار آنلاین و جزئیات ورودی خود برای اهداف تبلیغاتی و/یا بازاریابی YesStyle و YesStylist موافقت می کنند.
 9. این مسابقه برای افراد مقیم هنگ کنگ، هر کشور/سرزمینی که در مقاصد حمل و نقل موجود YesStyle که در این صفحه فهرست شده است شامل نمی شود: https://www.yesstyle.com/en/help/section.html/hsi.732 ##1716، یا هر جایی که مسابقه طبق قانون محلی ممنوع است.
 10. هیچ خریدی به عنوان شرط ورود به تبلیغات ضروری نیست. خرید شانس برنده شدن شرکت کننده را افزایش نمی دهد.
 11. با شرکت در این مسابقه، موافقت خود را با رهایی کامل اینستاگرام از هرگونه یا تمامی مسئولیت های مرتبط با این مسابقه اعلام می کنید. این مسابقه به هیچ وجه توسط اینستاگرام حمایت، تایید یا مدیریت یا مرتبط با آن نیست. اینستاگرام هیچ ارتباط یا صلاحیتی در مورد این مسابقه ندارد.
 12. این مسابقه تابع شرایط و ضوابط عمومی YesStyle برای مسابقات و نقاشی است: https://www.yesstyle.com/en/help/section.html/hsi.1797
 13. YesStyle و The YesStylist این حق را برای خود محفوظ می دارند که تمامی شرایط و ضوابط را تغییر داده و بدون اطلاع قبلی از این پیشنهاد صرف نظر کنند. در صورت وجود هرگونه اختلاف، تصمیم YesStyle نهایی است.

(9 بار بازدید شده، 6 بازدید امروز)