10 طراحی غیر معمول راخی برای این رخشا بندان

ممکن است زمان ساخت دستبندهای راخی در راکشا بندان یا زمانی که خواهر یا برادر شما گردنبند خود را به عنوان دستبند جمع آوری کرده اند ، به خاطر بسپارید. اکنون ، شما که بزرگتر هستید ، آرزو دارید قطعات غیر معمول را کنار هم بکشید. خبر خوب این است که پاسخ قاطع به طرح های منحصر به فرد و شخصی راخی وجود دارد. بندهای کراوات در حال حاضر فقط محدود به مهره های رنگارنگ نیستند. جزئیات مانند نقوش چوبی ، گیرنده های رویاها و سایر موضوعات احساسی در حال حاضر مورد توجه است. بنابراین وقت آن است که مجموعه هایی را جمع آوری کنیم که پیامی واضح ، سرگرم کننده و معنادار برای عزیزان ارسال کنند. آنها از چسباندن آنها به مچ دست خود در موارد خاص و فراتر از آن دریغ نمی کردند.

طراحی های غیر معمول راخی
منبع: pipabella.com

در همین حین ، ما با 10 طرح راخی جالب روبرو شدیم که ارزش گرفتن و به اشتراک گذاری آنها را دارد. پیش رو دریابید.

طرح های راخی که به سطح کاملاً جدیدی رسیده اند:

تعجب! این 10 طرح راخی منحصر به فرد آن چیزی نیست که انتظارش را دارید. از دیدن آنچه در لیست ما در پیش رو هستید شگفت زده خواهید شد.

1. راخی گیرنده رویاها:

با یادآوری روزهای گذشته در کنار دریا ، این طرح جذاب و شگفت انگیز اشاره ای ظریف به نوستالژی دارد که با رنگهای سرد و ملایم پر پر شده است. خواهر و برادر شما دوست دارند این راخی ساده را بپوشند اگر طرفدار رویا گیران هستند.

رویایی گیرنده راخی
منبع: giftteens.com

2. موم سبیل راخی:

آیا خواهر و برادر شما دائماً بر نحوه مراقبت از موهای صورت خود تأکید می کند؟ سپس او یک راخی موم سبیل را دوست دارد. همچنین اتفاق می افتد که روی مچ دست خنک به نظر برسد.

سبیل راخی
منبع: instagram.com/braidedtales

3. راخی حکاکی شده روی چوب:

اگر خواهر یا برادر شما عاشق کالاهای موجودی هستند ، احتمالاً نوارهای رشته ای ساده برای آنها خسته کننده هستند. بنابراین یک راخی حکاکی شده بر روی چوب بگیرید که آنها دوست دارند خود را به نمایش بگذارند.

طراحی های منحصر به فرد راخی
منبع: engrave.in

4. برگ موتیف راخی:

یا برخی احتمالاً از یک راخی سرد با نقوش برگ روی آن قدردانی می کنند. پوشیدن این لباس حتی در مواقع شیک بسیار عالی خواهد بود.

موتیف برگ راخی
منبع: facebook.com/AaraabyAvantika

5. Rakhi For The Brew Fan:

اگر فرد خاص شما می تواند بین انواع محدود دم کرده آزاد تمایز قائل شود ، این شخص در زندگی خود به یک راخی آبجو نیاز دارد. روی مچ دستش خیلی بهتر به نظر می رسد. و حتی اگر آبجو نوشیدنی مورد علاقه آنها نیست ، می توانید هر الکلی را نیز به معنای واقعی کلمه بنوشید.

راخی برای طرفدار دم
منبع: bigsmall.in

6. Rakhi For Foodies:

این راخی فقط برای همه کسانی که در لیست شما هستند و عاشق خوردن غذا هستند مناسب است. با بسته شدن این مچ بر روی مچ دست ، آنها مجبور خواهند بود در تمام طول راه تعریف و تمجید کنند.

غیر معمول راخی آنلاین
منبع: mangopeopleshop.com

7. Rakhi For Fitness Freaks:

این که آیا عاشق راخی شما علاقه زیادی به حفظ بدن سالم دارد یا فقط از حفظ تناسب اندام خود لذت می برد ، مطمئناً این طرح ذهن او را خسته می کند. بنابراین همان ها را دریافت کنید

تناسب اندام Freaks Rakhi
منبع: pinitup.co.in

8. Rakhi For The Gamer:

آیا خواهر و برادر شما ساعت های بی پایان را در اتاق خود جمع می کند و بی وقفه بازی می کند؟ او احتمالاً دوست خواهد داشت و از شما به خاطر این راخی الهام گرفته از گیمر تشکر می کند. و شاید شما می خواهید پیام خود را از طریق ارسال کنید فقط گفتن!

راخی برای گیمر
منبع: pinitup.co.in

9. Paisa Rakhi پرنعمت:

اگر ایده ای روی آن کلیک نکنید ، همیشه یک سکه سرد و قدیمی وجود دارد. ممکن است این یک انتخاب تنبل به نظر برسد ، اما عزیز شما نمی تواند شما را به خاطر هدیه دادن طرح های غیر معمول راخی به همه آنها سرزنش کند.

پائیسا راخی پرنعمت
منبع: instagram.com/chicorychai

10. مینیونز راخی:

این راخی با الهام از مینیون در رده طراحی های غیر معمول راکی ​​قرار می گیرد و هدیه ای منحصر به فرد می سازد. شاید یکی را برای خود کنار بگذارید؟

مینیونز راخی
منبع: oormaniangadi.com

این راهنمای ما برای ده ایده ایده آل راخی شخصی است. این هدایای منحصر به فرد زندگی شما را بسیار آسان می کند.