10 هدیه راخی برای برادران برای انتقال عشق عظیم

اگر یک جشنواره هندی وجود داشته باشد که شادی و پیوند بین یک خواهر و برادر را افزایش دهد ، آن راکسا بندان است. آیا در مورد اینکه برای برادر بزرگتر یا کوچکتر خود چه بخرید ایده ندارید؟ آیا باید چیزی جالب و سنتی باشد یا قومی و سنتی؟ نگران نباش. اجازه دهید هدایای مختلف راخی را برای برادران با بودجه مقرون به صرفه مرور کنیم.

هدایای راخی برای برادران

گزینه های هدیه راخی برای برادران:

برای خود یک قلم و کاغذ تهیه کنید زیرا در اینجا چند گزینه هدیه راخی زیبا و هیجان انگیز است که به سلیقه و ترجیحات برادران شما سفارشی شده است.

1. برای Dapper Souls:

آنها امن ترین و محبوب ترین ایده های هدیه راخی هستند. قبل از تصمیم گیری در مورد پیراهن رسمی یا تی شرت ، شورت یا چوگان ، سن و نوع لباس پوشیدن برادر خود را در نظر داشته باشید. و گزینه ها زیاد است. اگر برادر شما دارای سلیقه قومی است ، یک کورتا پیژامه یا یک باندگالا شروانی بخرید. اگر چشم انداز غربی دارد ، شلوار جین (کاندورها حس ماجراجویی به آنها می دهند!) ، تی شرت ها ، لباس های رسمی شیک ، پیراهن های شرکتی و شلوارهای مناسب بسیار مناسب خواهد بود.

پیراهن برای برادران

2. برای معتادان جانبی:

لوازم جانبی مرد مانند یک تکه روی کیک است – آنها به شخصیت کلی آنها اهمیت می دهند. و ایده های زیادی برای هدیه Raksha Bandhan برای برادران در مورد پیدا کردن لوازم جانبی مناسب وجود دارد. کمربندهای چرمی ، کیف پول ، کیف های نمونه ، کراوات ، دستمال ، ساعت مچی ، عینک آفتابی ، سرآستین ، سنجاق ، و عطر ؛ به یاد داشته باشید که قبل از خرید یا سفارش هدیه مناسب ، سلیقه ها و ترجیحات برادر خود را تجزیه و تحلیل کنید.

ایده های هدیه راکسا بندان برای برادران

3. برای ذهن موسیقیایی:

هیچ کمبود افسانه های موسیقی در مقیاس ملی و بین المللی وجود ندارد. تنها چیزی که باید بدانید ژانرهایی است که برادر شما بیشتر دوست دارد. اعم از هارد متال یا راک ، آهنگهای اپرا یا آهنگهای ملایم و عاشقانه ، یک DVD موسیقی یا مجموعه ای از DVD ها بهترین هدیه برای برادر راخی خواهد بود.

DVD موسیقی

4. برای کتابشناسان:

بدون شک کتابها آگاه ترین نوع هدیه هستند. آنها نه تنها دانش و آگاهی خواننده را افزایش می دهند ، بلکه به عنوان هدایای راخی بی ارزش برای برادران عمل می کنند. یک دانشنامه برای برادر مدرسه یا دانشگاه خود ، یک رمان ماجراجویی برای برادر نوجوان خود یا بیوگرافی الهام بخش برای برادر بزرگتر خود تهیه کنید.

کتاب برای برادر

5. برای شیرین متمایل:

جشنواره راخی جذابیت و اهمیت خود را بدون انواع شیرینی از دست می دهد. شیرینی های سنتی راخا بندان مانند بارفی ، روزوغلا ، لادو و غیره وجود دارد. ایده های هدیه راخی مدرن شامل میوه های خشک ، سبدی از میوه های تازه ، شکلات های وارداتی ، هدایای لذیذ ، تنقلات و طعم ها است. بسته بندی جذاب و ترکیب هیجان انگیز ترکیبی از شیرینی ، شکلات و میوه های خشک ، آن را به یک جشن کامل هدیه برای جشنواره تبدیل می کند.

شیرینی های سنتی راخشا بندان

6. برای Tech-Freaks:

یک سی دی بازی ویدئویی ایده ای ایده آل برای هدیه راکشا بندان برای برادرانی است که بازی های عجیب و غریب انجام می دهند. برای افزایش تجربه بازی برادر خود ، می توانید یک مجموعه واقعیت مجازی به او هدیه دهید.

بازی های ویدئویی

7. برای موجودات قلب خانه:

اگر برادر شما با خانواده اش به خانه جدیدی نقل مکان کرده است ، بروید و وسایل خانه را به او هدیه دهید. به عنوان مثال ، کوسن ، ملحفه ، مصنوعات ، فرش ، گلدان گل ، چراغهای رومیزی ، پاتری ، دیوارپوش ، قاب عکس که می تواند ظاهر و محیط محل برادر شما را دوباره تعریف کند.

ایده های هدیه راخی

[sc:mediad]

8. برای عاشقان ثابت:

برادری دارید که به مدرسه یا دانشگاه می رود؟ پیش بروید و لوازم التحریر مانند قلم/مداد وارداتی ، خاطرات دست ساز ساخته شده از کاغذ سازگار با محیط زیست و کوله پشتی های کوچک که خواندن و مطالعه را تقویت می کند هدیه دهید. کارت تبریک را فراموش نکنید! این چیزی است که می تواند یک لبخند فوری را بر لب برادر شما بیاورد.

هدایایی برای برادر در راخی

9. برای علاقمندان به مراقبت شخصی:

نظافت و نظافت نظم روز است. برای اطمینان از اینکه شخصیت برادرتان جذاب به نظر می رسد ، به او یک کیت نظافت شخصی بدهید که شامل یک تیغ/اصلاح ، شامپو ، صابون لوکس ، لوسیون بعد از اصلاح و غیره است که می تواند او را صیقلی و تصفیه شده جلوه دهد.

کیت نظافت

10. برای افراد دمدمی مزاج:

با گرفتن برادر بچه خود به یک آهنربای کوچک یخچال کوچک ، این راخی هوشمندانه عمل کنید. این هدیه می تواند به عنوان عشق محفوظ باشد و آنها می توانند آن را برای یک عمر گرامی داشته باشند.

آهنربای یخچال راخی

بنابراین کدام یک از این هدایای راخی برای برادران شما را بیشتر جذب کرده است؟ با خیال راحت نظرات خود را در زیر بنویسید و این وبلاگ را با دوستان ، نزدیکان و عزیزان خود به اشتراک بگذارید. اگر راهنمایی یا پیشنهاد دیگری دارید ، فراموش نکنید که همان را با ما به اشتراک بگذارید.

تصاویر منبع: amazon.in ، flipkart.com ، emocionallives.com