Navratri 2021 روز 5: Navratri Panchami رنگ آبی

امسال Navratri Panchami 2021 یعنی پنجمین روز دورگا پوجا 2021 را با رنگ آبی جشن بگیرید. رنگ آبی جدا از ارزش های زیبایی ، موقعیتی قدرتمند را در دنیای مد تعیین می کند و مجموعه ای از طرح ها و سبک ها را به شما ارائه می دهد. پنجمین نسخه ویژه ما را در آستانه پنجمین روز دوشرا مرور کنید.

رنگ آبی Navratri 2021 Panchami

بعد از چهارم ، ما در مورد روز پنجم ناوراتری صحبت خواهیم کرد. 9 روز ناوراتری به 9 آواتار الهه دورگا اختصاص دارد. سنت 9 رنگ در ایالت هایی مانند ماهاراشترا ، گجرات ، اوتار پرادش و دیگر ایالت های شمال هند بسیار رایج است.

از آنجا که هر روز دوشهرا به شکل خاصی از الهه دورگا اختصاص داده شده است ، از نظر رنگ نیز ارزش و اهمیت خاص خود را دارد. فداییان به رنگ روز ساری به الهه تقدیم می کنند. به عنوان مثال ، رنگ روز پنچامی آبی است. بنابراین ، طرفداران امروز ساری آبی را به Skandamata ارائه می دهندبه آنها حتی ترجیح می دهند لباس های سنتی را به رنگ آبی بپوشند.

رنگ آبی یکی از مورد علاقه های شخصی من است. بیشتر به عنوان آبی سلطنتی یا آبی برقی شناخته می شود ، من فقط این سایه را دوست دارم. این رنگ مد وقتی با سایه های برهنه ، سفید ، قرمز ، قهوه ای شتری ، نقره ای ، طلایی و حتی نئونی ترکیب می شود عالی به نظر می رسد.

در ناوراتری ، نیازی نیست که متخصص باشید تا بتوانید سایه ای از این سایه را به لباس سنتی خود اضافه کنید. FashionLady به شما یک قانون انگشت شست را پیشنهاد می کند که می خواهید آن را به رنگ آبی درآورید – در آبی زیاده روی نکنید!

کت و شلوار عروس رویال آبی
منبع: pakistanibridaldresses.org

این که آیا آن را در Navratri Panchami می پوشید یا قصد دارید در این Diwali 2021 آبی شوید ، به شما هشدار داده می شود که این سایه را با سایر رنگ های آبی ترکیب نکنید ، در غیر این صورت در نهایت شبیه یک شخصیت Smurfette خواهید شد. بنابراین ، بهتر است رنگهای دیگری را که در بالا ذکر کردم آزمایش کنید.

آبی برقی می تواند انواع رنگ پوست را خوشایند جلوه دهد و حتی برای رنگ پوست هند نیز عالی به نظر برسد. این سایه خاص تکمیل کننده تمام رنگهای خنثی مانند بژ و حتی برخی از رنگهای پررنگ مانند بورگوندی ، سبز کاج و صورتی فاکسیا است. فقط به یاد داشته باشید ، سایه های آبی روی یکدیگر یک نه بزرگ در دنیای مد است.

ما برخی از بهترین آیتم های مجموعه خود را به شما پیشنهاد می دهیم ، که ترکیبی کامل از رنگ ها هستند و مناسب حال و هوای جشن و مد هستند.

در آستانه نوراتری پنچامی ، ما امروز دورگا پوجا را با رنگ آبی جشن می گیریم. پیمایش کنید و در این دوشرا آبی رنگ کنید!

دورگا پوجا در رنگ آبی
منبع: durgapuja.co.in

از آنجا که این رنگ بسیار غنی است ، ما این لباس آنارکالی آبی رویال را که به کف می آید ، ارائه می دهیم ، که با زری و نخ دوزی مفصل روی لباس کلی غنی شده است. ترکیب رنگ آبی و کرم فقط باعث می شود این کت و شلوار آنارکالی ظاهری آمبروسیال و درجه یک داشته باشد حتی اگر قیمت آن در آن طرف نباشد. چه چیزی بهتر از محصولات ارزان قیمت اما با کیفیت بالا است؟ سرقت است.

کت و شلوار آبی آنارکالی
منبع: kalkifashion.com

مورد بعدی یک آنارکالی توری آبی با گلدوزی ظریف روی گردن ، آستین و خط ساق است ، بسیار زیبا به نظر می رسد که به راحتی در هر موقعیتی مناسب است. طراحی شفاف روی آستین و خط مرزی زنانه بودن این لباس سنتی را حفظ می کند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، می توانید رنگ ها را آزمایش کنید. این ترکیب غنی از دو رنگ پررنگ صورتی و آبی باعث می شود این کت و شلوار آنارکالی بسیار حساس به نظر برسد. نقوش گلدار در وصله صورتی ، به علاوه طرح یقه و آستین ارزش این لباس را افزایش می دهد. دوپاته آبی تطبیق پذیر ساده است و روی گلدوزی ظریف لباس تمرکز می کند و در نتیجه لباس را زیبا می کند.

کت و شلوار anarkali گلدوزی شده آستین دار
منبع: kalkifashion.com

آیا می خواهید پیچ ​​و تاب جدیدی به خودتان بدهید؟ آیا می خواهید سبک جدیدی با ظاهر قومی سنتی امتحان کنید؟ این لباس را ببینید که حتی اگر کفش پاشنه هم نمی پوشید شما را لاغر و بلند نشان می دهد. این گروه دارای شانه های Banarasi است که برجسته ترین لباس است. Banarasi همچنین حس سنتی را به ارمغان می آورد که با جشنواره هماهنگی خوبی دارد. دوپاتا با کارهای گلدوزی ظریف و بسیار کم ساده نگه داشته می شود.

کت و شلوار آبی آنارکالی افزایش یافته است
منبع: kalkifashion.com

اگر می خواهید قدری به ظاهر خود بیفزایید و می خواهید به اطرافیان خود نشان دهید که بسیار شیک پوش و باحال هستید ، این کت و شلوار نامتقارن را که روی گردن زری گلدوزی شده است امتحان کنید. برای اینکه جذاب به نظر برسید ، کفش های مشکی طلایی بپوشید.

کت و شلوار آبی سرمه ای مزین شده بود
منبع: kalkifashion.com

در اینجا برخی از افزودنی های پر زرق و برق به لیست در آستانه روز پنجم دورگا پوجا آمده است. اسکرول را ادامه دهید!

anarkalis های کف دار چند سالی است که مد مد قومیتی هستند و قطعا باقی خواهند ماند. این آنارکالی آبی سلطنتی برای Navratri Panchami 2021 بسیار مناسب است زیرا بسیار برازنده است و حسی لوکس را ارائه می دهد. این کت و شلوار با تکه های طلایی و گلدوزی های رنگارنگ تا قسمت میانی و نقوش بزرگ روی شانه ها تزئین شده است.

درست از خط گردن به شکل V ، کار پیچیده گوتا به سمت پایین تر ادامه می یابد و با یک سجاف تزئین شده به پایان می رسد. این آنارکالی با دوپاته مشکی نئون با وصله طلایی ترکیب شده است ، با آرایش چشم و مدل های چسبان به نظر می رسد.

anarkali بهترین ظاهر را دارد
منبع: fashionkafatka.com

این یک عدد زرق و برق دار دیگر با رنگ آبی است که توسط مدل Sushmita Sen طراحی شده است. این آنارکالی ژورژتی با طول روی زمین با گلدوزی زیبا در تضاد سفید روی زرده و آستین ها مزین شده است. در حالی که آستین ها با نقوش گل مطابقت دارند ، دوپاتا نیز از طراحی یکسانی برای تکمیل لباس برخوردار است. چگونه می توانید فراموش کنید که به حاشیه زیبایی که با توری و گلدوزی تطبیق شده است توجه کنید؟ فقط ظاهر خود را با لوازم جانبی مروارید تکمیل کنید تا به لباس شما زیبایی ببخشید.

کت و شلوار آبی آبی Anarkali
منبع: looksgud.in

درست مانند Sush ، ساق بلند ، حتی لارا دوتا برای برخی از مارک های برجسته مدل سازی کرده است. لباس آبی آنارکالی که توسط لارا به نمایش درآمد ، قطعه ای است که جلوی نمایش را می گیرد. این لباس مجلسی آنارکالی به سبک ژاکت مخملی جلوه ای لوکس به پوشنده می دهد. سایه آبی رویال لباس قومی با پارچه ای شفاف روی آستین همراه با یک ژاکت شفاف قابل جدا شدن و تزئین شده با تکه های گلدوزی گلدار آغوش گرفته است.

آستین ها به شدت دارای نقوش گلدار و گلدوزی طلایی هستند که با حاشیه های قرمز به پایان می رسند ، بنابراین به لباس لبه می بخشد.

کار گلدوزی طلایی که با حاشیه قرمز به پایان می رسد ،
منبع: pakistyles.com

هیچ جشن بدون lehengas کامل نیست. به خصوص در دوران ناوراتری. استایل خود را شروع کنید از طرح های برش ماهی گرفته تا طرح های lehenga A که به صورت آنلاین یا در هر بوتیک طراح موجود است.

بیایید برخی از طرح های lehenga را که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید ، بررسی کنیم.

رویال آبی شیمر نت و ساتن
منبع: utsavfashion.in
Blue Faux Georgette Lehenga Choli
منبع: utsavfashion.in
Blue Net Readymade Lehenga Choli
منبع: utsavfashion.in

امیدوارم از این وبلاگ در مورد گروه های آبی لذت برده باشید. روز 6 منتظر رنگهای Navratri باشید.