Onam Sarees – بهترین راز کرالا برای جشن های Onam

در کرالای ساحلی در جشنواره اونام آنقدر چیزهای دوست داشتنی وجود دارد که حتی خدا خوشحال خواهد شد که به دیدار “کشور خود خدا” بیاید. مسابقات قایقرانی هیجان انگیز ، تزئینات گل زیبا ، عید بزرگ و مجلل وجود دارد اوناسادیا و یک نمایش مجلل ، نمایش و شادی که واقعاً هر ساله در کرالا در جشنواره برداشت اونام رنگارنگ و نفس گیر است.

اونام ساریس

اونام جشن غذا ، رنگ و لباس است. حدس بزنید چه چیزی Onam را به جشنواره منطقه ای محبوب کرالا تبدیل کرده است؟ بازگشت پادشاه مهابالی ، پادشاه شیاطین حاکم ، دلیل اصلی جشن است. اونام هر سال در اواخر آگوست در کرالا به طور گسترده جشن گرفته می شود و جشن ها حدود ده روز طول می کشد. در اینجا چگونه است.

جشن های اونام

طرح های Onam Pookalam – گل آرایی در طبقه:

سنت ساختن طرح های Pookalam روی زمین به اندازه لذت بردن از جشن یا پوشیدن لباس های جشن و جواهرات ، در جشن اونام ضروری است.

مردم کرالا به منظور استقبال از شاه محابلی ، خانه های خود را با تشک های تازه گل به نام “Pookalam” تزئین می کنند. در پوکلام کلمه “پو” به معنی گل است و “کلام” مخفف طرح های رنگارنگ کشیده شده بر روی زمین است.

سه چیز – کیلو و کیلو گل ، خلاقیت و تکنیک همه در کنار هم نقش برجسته ای در برجسته کردن تصاویر پوکالام onam دارند. در هر روز دوره اونام ، از گل متفاوتی در ساخت گل استفاده می شود. گل تامبا یک گل مخصوص است که هنگام تهیه پوکالام استفاده می شود زیرا اندازه آن کوچک است و در زیر نور خورشید می درخشد.

دختران نوجوان جوان برای ساختن عکس های پیچیده onook pookalam در زمین به استقبال پادشاه محبوب خود مهابالی افتخار می کنند. و با توجه به اینکه زنان در جشنواره برداشت اونام مرکز توجه هستند ، خندیدن و به اشتراک گذاشتن جوک ها و خواندن آهنگهای سنتی بیشتر به شادی جشن می افزاید.

طرح های onam pookalam

Kasavu سنتی – طراحی و الگو:

یکی از لذت های مرسوم در جشن های اونام در کرالا ، کساوو ساری است ، که لباس خوش یمن زنان کرالایی در طول سال نو است.

کاساوو ساری که Setu Sari ، Kerala Kasavu و Mundum Neriyathum (Nereyathum) نیز نامیده می شود ، یک ساری فرهنگی دست ساز در کرالا است که از پنبه خالص ساخته شده است. معمولا در 6 تا 7 اینچ پالو عرضه می شود که با طرح های زیبا به شکل گل ، انبه ، طاووس ، رادا کریشنا ، حاشیه های رنگی و تنوع فانتزی تزئین شده است.

اونام کاساوو ساری

رنگ ساراف اونام آنقدر متمایز است که حتی یک فرد غیر عادی می تواند رنگهای برجسته سفید کرم یا سفید خالص را در سراسر و یک حاشیه طلایی (که بسته به سلیقه و موقعیت شما می تواند ساده یا جزئی باشد) را مشخص کند. کساوو به همان اندازه شیک ، ساده و شیک است وقتی صحبت از بیرون آوردن مد لباس در شما می شود.

رنگ های ساریس اونام

کاساوو کرالا ساریس دستباف است نه ماشینی. بنابراین شما به خوبی می توانید تصور کنید که خلوص پارچه پنبه ای اونام ساری شکل شما را در این مناسبت فرخنده کشانده است. عروس های هندو کاساوو را برای مراسم مذهبی و مراسم عروسی می پوشند.

[Also Read: The Kerala Bride]

ساریهای اونام وقتی به روش سنتی پوشیده می شوند ساده هستند و حاشیه ای از رنگ طلایی غنی را روی ران ها نشان می دهند.

ست های سارافی وقتی با بلوزهای رنگی متفاوت با روکش طلا ست می شوند که هر بار در Onam ظاهر جدیدی به شما می دهند ، به همان اندازه محبوب هستند.

بلوزهای رنگی با ساراف اونام

ساری سفید سنتی وقتی با یک بلوز متضاد ترکیب می شود زیبا و بی ارزش به نظر می رسد. این ترکیب با محبوبیت در خانم های مدرن کرالا ، زمانی مناسب است که یک ظاهر سنتی باید با روندها ترکیب شود.

ساری سنتی کرالا

ساریهای کرالا نشان می دهند که رنگ تک رنگ همیشه شیک است. با ترکیب ساری لعاب سفید و لوله طلایی ، این ترکیب ساده و در عین حال زیبا به نظر می رسد. قطعه یقه قطعاً کاتالیزور زیبایی است.

هم اکنون خریداری کنید

طرح های کرالا ساری

اغلب اوقات نمی بینیم که طرح هایی روی ساری سنتی کرالا نقش بسته است ، اما وقتی این اتفاق می افتد ، همیشه بهتر و روشن تر است. چاپ طاووس هرگز اشتباه نمی کند.

طرح های کرالا ساری

و فکر می کردید کاساوو فقط برای خانم های بزرگسال است. این دختر بچه اهمیت زیبایی پوشیدن اونام را به شما می گوید.

کساوو برای اونام رشد کرد

[sc:mediad]

جواهرات با کساوو جفت می شوند:

هنگامی که شما از یک ساری کاساوو خودنمایی می کنید ، جواهرات سنتی طلا یک جشنواره ضروری است. از آنجایی که رنگ طلایی بهترین رنگ سارای کرالا است ، می توانید از جواهرات طلا به شکل انگشترهای سنگین یا گوشواره های بلند فانتزی استفاده کنید.

هر کدام از طرح های جواهرات را که برای خود یا اعضای خانواده انتخاب کرده اید ، به یاد داشته باشید که آن را با پاشنه های شیک ترکیب کنید تا ظاهر جشنواره کامل شود.

جواهرات برای جشنواره اونام

[Also Read: Must Visit Shopping Places in Kerala]

مدل مویی که باید با کرالا ساری امتحان کنید:

مدل موی جنوب هند با ساراف اونام بسیار زیبا به نظر می رسد. مدل موی سنتی و مرتب ، بافتن بلند یا نیم اسب پونی – مدل موهای زیبا وقتی با گل آراسته می شوند. اگر شما نوآور هستید ، می توانید ظاهر موهای کشیده را امتحان کنید.

یک پونی گشاد به نظر می رسد مدل موی اصلی کرالا است که می تواند بیشتر برای اونام لباس بپوشد. اول از همه ، موهای خود را به شکل یک کندوی زنبور عسل محکم کنید. سپس موهای خود را با استفاده از یک نوار لاستیکی از وسط ببندید. با انجام این کار ، موهای شما به یک اسب اسب شل بسته می شود و با اونام ساری واقعاً قومی به نظر می رسد.

مدل موی اونام با کرالا ساری

با چنین تنوع وسیعی از لباس ، دکور گل ، جواهرات و لباس برای اونام ، یک خط بکشید تا به ما بگویید چه چیزی باعث شده این مراسم برای شما تازه و به یاد ماندنی باشد.

در اینجا برای همه خوانندگان آرزوی خوشبختی Onam را دارم.