Twinning: Fall Beverages & Outerwear – THE YESSTYLIST – وبلاگ مد آسیایی

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

همانطور که تابستان دیگری را پشت سر می گذاریم ، وقت آن است که انتخاب نوشیدنی خود را با هوای پاییز تنظیم کنیم. مطمئن نیستید چه چیزی سفارش دهید؟ فقط نگاه کنید چه می پوشید. از یک پارک برای یک روز معمولی گرفته تا یک ژاکت خز مصنوعی فانتزی برای شروع مهمانی های قبل از تعطیلات ، هر تکه لباس بیرونی شیک پاییزی دارای یک نوشیدنی پاییزی عالی است که می تواند با آن مطابقت داشته باشد ، خواه یک فنجان شکلات داغ و چای تازه دم کرده. یا کدو تنبل لاته. بنابراین با پوشیدن کت پاییزی مورد علاقه خود و نوشیدن یک نوشیدنی خوشمزه ، خود را گرم کنید.

با یک پارک زیبا نمی توانید اشتباه کنید. این ابزار کاربردی همه کاره می تواند آخرین لمس یک لباس پاییزی گاه به گاه باشد یا برای بلند شدن مجلل لباس بپوشد. پارکها در طرحهای مختلف عرضه می شوند: سبز نظامی برای نمای بیرونی نهایی ، قرمز روشن برای استقبال از تعطیلات ، یا تزئین شده با روکش خز ضخیم برای استعداد فوق العاده. درست مانند جایی که پارکها در هر کمد لباس پاییزی و زمستانی جای دارند ، کاکائوی داغ غنی و مخملی را می توان در هر زمان در خانه یا کافه نوشید. هر دو پارک و شکلات داغ به آسانی در دسترس هستند و بهترین راحتی را برای آن روزهای واضح پاییزی ارائه می دهند.

داخل خانه ماندن؟ لباس بافتنی وسیله ای مناسب برای چنگ زدن به کنار شومینه ، کتاب در دست یا بیشتر اوقات Netflix در حال پخش روی لپ تاپ است. این لایه سبک دارای تنوع زیادی است-زیپ ، جلو باز ، دکمه های تعویض-اما همه آنها کاملاً با نوشیدنی اصلی پاییز مطابقت دارند: کدو تنبل کدو تنبل. خامه فرم گرفته این نوشیدنی کلاسیک که با ادویه کدو تنبل خانگی پوشانده شده و روی مخلوطی از شربت افرا ، عصاره وانیل ، پوره کدو و شیر شناور است ، چشم درد را به دنبال دارد. رنگ های سفالی نوشیدنی پالت پاییزی OG است. برای یک عکس فوری پاییزه که ارزش اینستا را دارد ، در حالی که از لاته ادویه کدو تنبل خود می نوشید ، یک کت ژاکت قهوه ای یا کرم رنگ بپوشید.

برای دانشگاه شیک می روید؟ پوشیدن هر نوع لباس پاییزی با کت ترنشن به شما هوایی پیچیده می بخشد. مانتو کلاسیک بژ ، بلند تا زانو و دو سینه است و دارای کمربند کراوات است. اما انواع دیگری از این لباس های پاییزی ضروری وجود دارد – مانتوهای ترنچ با رنگ های روشن و چهارخانه نیز محبوب هستند. در حالی که کسانی که به مدرسه باز می گردند ممکن است وسوسه شوند که هنگام مطالعه یک فنجان قهوه ادویه ای بنوشند ، اما چای می تواند جایگزین بهتری باشد. کافئین کمتری نسبت به قهوه دارد ، اما حاوی ال تیانین است که می تواند به شما در آرامش و هوشیاری شما کمک کند. علاوه بر این ، رنگ های ملایم هر چای در کنار کت ترنچ شما عالی به نظر می رسند.

ما نمی توانیم این لیست را بدون ذکر حداقل یک نوشیدنی خنک کننده به پایان برسانیم. اجازه ندهید سرما شما را از نشان دادن مقداری پوست باز دارد! اگر قصد دارید شب آن روز با آن لباس کوکتل ساده بپاشید ، با یک لیوان رم در دست ، لایه ای روی کت یا جلیقه مصنوعی برای گرما و اوفبه این قطعه بی نظیر ظاهر شما را با یک جلوه اضافی لوکس برجسته می کند.

برای یک جایگزین ملایم تر ، یک رم کره ای داغ با چوب دارچین یک کوکتل پاییزی است که می توانید روز و شب از آن لذت ببرید. فقط مقداری شکر ، کره ، عصاره وانیل و فلفل دلمه ای را با رم و آب داغ و وویلا مخلوط کنید! این نوشیدنی پاییزی مورد علاقه خود را با یک ژاکت کش دار با یقه خال مصنوعی و دستبند برای یک ژاکت سبک در مجالس دنج خانوادگی ست کنید.